ArtStudio 1.3.3 [16.01.2010]

CHIP Online
16-01-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Corner-A ArtStudio güçlü bir animasyon yazılımıdır. Sıkıcı statik resimleri canlandırır. ArtStudio'nun içinde çeşitli filtreler, donanım hızlandırma desteği, dışarı aktarma seçenekleri vardır ve bütün bunlar kullanımı kolay bir arayüz içerisinde yer alır. Bu yazılımı kullanmak için sanatçı ya da tasarımcı olmanıza gerek yok; deneyin ve görün.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

Corner-A ArtStudio güçlü bir animasyon yazılımıdır. Sıkıcı statik resimleri canlandırır. ArtStudio'nun içinde çeşitli filtreler, donanım hızlandırma desteği, dışarı aktarma seçenekleri vardır ve bütün bunlar kullanımı kolay bir arayüz içerisinde yer alır. Bu yazılımı kullanmak için sanatçı ya da tasarımcı olmanıza gerek yok; deneyin ve görün.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumUyarı: Bu yazılım Piksel Shader 2.o destekli ekran kartı gerektirir.Özellikler:Bütün efektler ekran kartıyla donanım hızlandırmalı olarak işlenir.
Kullanımı kolay arayüz: Bütün filtreler basitçe fare ile kullanılır.
Suyu, dumanı, diğer doğal ve soyut efektleri uygulayabilmek için 20'den fazla dahili filtreye sahiptir..
İşler ekran koruyucu: scr, tek başına çalıştırılabilir dosya: exe, flash animasyonu: swf, gif animasyonu: gif veya ardışık resimler olarak bmp, jpg ve png formatlarında kayıt edilebilir.
Profesyonel tasarımcı veya sanatçı olmaya gerek yoktur, neredeyse herkes resimlerine animasyon katabilir.

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: ArtStudio 1.3.3

bilgi_çağı
16-01-2010, 12:48   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
349 mesaj

Hareketsiz resimleri harekliye çeviriyor anladım kadarıyla.
Ama Uyarı: Bu yazılım Piksel Shader 2.o destekli ekran kartı gerektirir diyor. Her ekran kartı bunu destekliyor mu ?

GeçeninYargıcı
16-01-2010, 14:32   |  #3  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Evet dediğiniz doğrudur program efek acısından güzel fakat ekran kartı meselesi herkezde bu tip kart olmayacağına göre bence nekadar güzel bile olsa kullanamadıktan sonra şimdi kalkıp bu programı kullanacağız diye ekran kartımı alalım imkanı olupta alanlar programı tam özelliklerini kasmadan kullanabilir bende bu tip kart olmadığından şu an için tam bir şey söyleyemiyorum.

tolter
17-01-2010, 02:29   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,603 mesaj

ben fazla beceremedim

burak95
17-01-2010, 08:12   |  #5  
Yeni Üye
28 mesaj

Biraz Kullanımı İle İlgili Detaylı Bilgi Verebilirseniz Çok Güzel Olucak.. İyi Çalışmalar..