Ashampoo AntiSpyWare -VS- Ad-Aware

Crew
01-12-2008, 12:04   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
209 mesaj

Arkadaşlar bide Sizlerin Fikirlerini Alalım ? Değerli Yorumlrınızı Bekliyorum

AD-AWARE

Programın özellikleri:
# Yeni Şifreli Ayarları ile 3.Parti yazılımların kaldırma işlemlerine karşı tam koruma (Bazı Programlar Ad-Aware Programını bilgisayarınıza yüklendiklerinde otomatik olarak kaldırabiliyorlardı)
# Tarama Motoru Geliştirmeleri (DLL dosyaları ve hafıza üzerinde de yeni CSI Motoru ile üstün tarama)
# Genişletilmiş Kayıt Taraması (Çoklu Kullanıcı Kayıtları taraması, Olası trojanlara karşı da tarama, Oldukça hızlandırılmış uygulama)
# Genişletilmiş Sürücü Taraması (NTFS sistemleri taraması, CAB dosyaları taraması, Daha küçük referans dosyaları ve hızlandırılmış uygulama)
# Kullanıcı Ara Birimi Yenilikleri (Özel Temalar Desteği, Daha Çok Özelleştirilebilir Eklenti Desteği, Çevrimiçi TAC veritabanına erişim)
# Çok Sayıda Yeni Küçük Ayar Desteği (Tweak Ayarlarındaki birçok yeni özellik)
# Kayıt Dosyası Yenilikleri (Daha fazla detay ve referans dosyası içeriği gösterilmesi)

ASHAMPOO ANTİSPYWARE

VS

Özellikler
. Sistemi gerçek zamanlı korur
. Trojanlara karşı gelişmiş koruma teknolojisi
. DLL analizi
. Sıkıştırılmış dosya taraması
. Hafıza taraması
. Sezgisel tarama
. IP Spam engelleyici
. Dosyaları geri döndürülemeyecek şekilde silebilme
. Sistem Başlangıç Yöneticisi
. Rootkit Tarayıcısı
. Karantina İşlevi
. Net üzerinden günlük güncelleme

Son Düzenleme: Crew ~ 01 Aralık 2008 12:05
SAİNT
01-12-2008, 14:13   |  #2  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

çok yabancı olduğum programlar özellikler anlasakta sonuçta bi antivirüs yada spyware kaliteli kılan yanı güncellemesi,veri tabanı ve kararlılığıdır. sadece nacizhane bi fikir olarak kendi kullandıklarım kıs2009 ve spyware doctor.

Banned
01-12-2008, 17:02   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

iki programıda kullanmanı öneririm, Ad-aware benim bilgisayarı ilk aldığım zamandan beri kullandığım ve faydasınıda gördüğüm bir programdır.Ashampoo antispyware ise spyware programları içinde iyi olanlardan biridir özellikle gerçek zamanlı koruma sağlıyor olması en önemli özelliği bence.

Kapalı Hesap (76993)
01-12-2008, 18:09   |  #4  
Kapalı Hesap
1,382 mesaj

Ad-aware'ın ücretsiz sürümü gerçek zamanlı koruma konusunda çok aciz kalıyor
Ashampoo'ya gelince CHIP dergisinde ki testte berbat bir sonuç almış gerisi sana kalmış ama
Spyware Terminator'ü şiddetle tavsiye ederim BeğendimBeğendimBeğendim

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (98439) ~ 01 Aralık 2008 22:21
Banned
01-12-2008, 18:29   |  #5  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

ad-aware'in ücretsiz sürümünün zaten gerçek zamanlı koruması bulunmuyor gerçek zamanlı koruma yani ad-wacht özelliği pro sürümünde mevcut ve bence yeteri kadar bir koruma sağlıyor.

qazx
01-12-2008, 18:49   |  #6  
Yıllanmış Üye
560 mesaj

Sting_32 arkadaşım sana katılıyorum bu konuda.bende internetten iki programı da araştırdım ve aldığım izlenimler ikisinin de vasat programlar olduğu.özellikle kullanıcıların yaptığı yorumlar genelde olumsuz.verdiğin spayware terminatör programı ise paralı olan bu programlardan gerçekten daha üstün ve harika bir programdır.

alagasia
09-12-2008, 09:33   |  #7  
Üye
88 mesaj

ashampoo anti spy öneririm ama yanına ekstra ad aware kullanabilirsin