Ashampoo ClipFinder HD programı[acil cevap]

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
onurvar
28-05-2009, 11:15   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Chipin bu ay ki dvd cd sinde yer alan tam sürüm Ashampoo ClipFinder HD programı nı yuklkedim  ve deneme sürümü cıktı code istiyo verebilecek veya bu sorunla ilgilenecek varmı

Isabel
28-05-2009, 20:57   |  #2  
Yıllanmış Üye
133 mesaj

Ashampoonun sitesine adını ve mail adresini verdikten sonra programın keyini alıp öyle tam sürüm yapmalısın.Tam nerden bilmiyorum ama programdan siteye direk linkte olabilir ona tıklayıp ilgili alanları doldurduktan sonra mail adresine bir key gelicek işte onu kulllanmalısın.

Mustafa Can
28-05-2009, 21:12   |  #3  
Mustafa Can avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,248 mesaj

Isabel in dediği gibi ama kurulumda çıkıyor o sonradan giriliyor mu bilmiyorum

Isabel
28-05-2009, 21:15   |  #4  
Yıllanmış Üye
133 mesaj

Evet sonradan da yapabiliyorsun,benim kurduğum bir iki programda böyle olmuştu.

ECHELON_
28-05-2009, 21:40   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,644 mesaj
onurvar
Chipin bu ay ki dvd cd sinde yer alan tam sürüm Ashampoo ClipFinder HD programı nı yuklkedim  ve deneme sürümü cıktı code istiyo verebilecek veya bu sorunla ilgilenecek varmı
birader o deneme sürüm değil kurduktan sonra ya da kurarken lıcence key sekmesi felan var onu tıkla ve açılan net sayfasında e-mail adresini ver aktif hale getir. e-mailine gelecektir key ya da link ama şunu söyleyebilirim aynı program bana e-mail olarak ashoompodan geldi yükledim keyini aldım ama hiç bir becerisi yok programın fiyasko