Ashampoo power up xp2 hakkında bilgi

Habeas Corpus
21-01-2008, 21:13   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

arkadaşlar 3-4 gün once arkadaşımın tavsiyesiyle oda chip dergisinde görmüş yazılımı adı yanlıs hatırlamıyorsam Ashampoo power up xp2 olucaktı ve ben programı yükledikten sonra arkadaşım beni chip dergisinin kurulumdaki yönergelerine göre beni yönlendirdi ve bu yönlendirmeleri yaptıktan sonra gerçekten bi değişim oldu pc de daha yavaş ulastıgım yerlere daha hızlı ulasmaya basladım fakat usb bellegimdeki klasör tipi olan hiç birşey açılmıyor ne yapmam gerek şimdi biraz önce bilgisayarı formatladım usb bellegi denedim gene klasör biçiminde olan şeyleri açamıyorum içerisine giremiyorum klasörün bi çözümü varsa lütfen yazınız..

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 21 Ocak 2008 21:28
Habeas Corpus
21-01-2008, 21:14   |  #2  
OP Taze Üye
8 mesaj

bu arada usb bellegi farklı bir bilgisayarda denemedim acaba farklı bi pc de açarmı bilmiyorum formatladıktan sonrada açmıyorsa bi sorun vardır diye düşündüm :s

Sympathique
24-01-2008, 13:42   |  #3  
Üye
62 mesaj

bu programın vista uyumlusunu bende kullanıyorum..(power up 3).. sizin kullanıdığınız sürümü hiç kullanmadım...sanırım sizin sürümde de yaptığınız değişiklikleri geri alma vardır(back up)... format atmak yerine burdan  eski ayarlara dönebilirsiniz..(tabi her işlem için geçerli değil)... bu yazılımla windows a ince ayar çekiyorsunuz.. bu yüzden formattan sonra sorun oluşmaması gerek...donanımsal bir arıza değilse büyük ölçüde sorununuz Usb sürücünüzle ilgilidir... Yeniden yüklemeyi deneyin...