Ashton Kutcher'ın Jobs filminden ilk video

CHIP Online
25-01-2013, 21:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Steve Jobs'un hayatını konu alan filmden ilk görüntüler sonunda ortaya çıktı... İzleyin!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/ash ... lk-video_38322.html

Apple'ın kurucusu Steve Jobs'un ilk zamanlarını anlatan bağımsız biyografi jOBS, birkaç gün sonra Sundance Film Festival'da ortaya çıkacak. Filmin herkese açık bir videosu ise internette yayınlandı.

İlk olarak Entertainment Tonight'ta gösterilen klipte Steve Jobs'u canlandıran aktör Ashton Kutcher'ın Steve Wozniak'ı oynayan Josh Gad ile tartışması görünüyor. İkili arasındaki konuşma, Jobs ve Wozniak'ın ilk kez tanıştığı HP'nin park garajında geçiyor. Klipte Jobs, Wozniak'ın "işletim sistemi"nin kullanımı üzerine tartışıyorlar. Jobs, PC programcılarına istediklerini yapmaları için daha fazla "özgürlük" sunmak isterken Wozniak bu konuda ikna olmamış görünüyor.

Gad, Wozniak'ı canlandırmak için onun hakkında birçok araştırma yaptığını söylüyor ve şunları ekliyor: "ses taklidini yapabilirsiniz ama benim için önemli olan hikayeyi anlatmaktı. Elimden gelenin en iyisini vererek hikayeyi onun açısından anlatmaya çalıştım." jOBS, ABD'de 19 Nisan'da gösterilmeye başlanacak.

Steve Jobs ve Steve Wozniak'ın yer aldığı jOBS'tan ilk videoyu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz!

Tüm Konu: Ashton Kutcher'ın Jobs filminden ilk video

Kaynak: www.chip.com.tr