(AŞK) ne olur yardım edin

Banned
04-09-2009, 03:06   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
688 mesaj

arkadaşlar benim  lise 1 den beri çok sevdiğim  bir kız var adı Nida telden mesajlaşmaya başladık  herşey güzel sonra msnden konşmaya başladık lise 2 de ve bana bir kış günü

benimle dershaneye gelirmisin dedi ?dershaneside gerçekten uzakta  ben de dedim ki yok gelmek istemiyorum  dedim  mal gibi o da dedi ii tmm  sonradan bu kızla sürekli evin yakınlarında buluşuyoruz buluşuncada ben onun yüzüne bakamıyorum utanıyorum  sadece konuşuyoruz ve ayrılırken bana öpmeden mi gidiyorsun diyen  beni başka kızlarla gödükten sonra bana demediğini bırakmayan bu kız  bu sıralarda da benim sınıfımdan bir çocuk bu kıza çıkma teklifi ediyor ve o kızda beni öyle gördüğü için onu la çıkıcak ama çocuk bana gelip  bana Nidayı seviyormusun diye sorduğunda

BEN aynen yok sevmiyorum ne yaparsan yap dedim

aradan günler geçti ben sürekli onu bu çocuykla görmeye başladım ( acaba beni kıskandırmaya mı çalışıyor du ) ben dayanamadım seni seviyorum dedim o da bana sen demedin mi ben artık onu sevmiyorum ne yaparsan yap diye   acaba kızın nasıl haberi oldu çıktığı söylemiş olabilir mi ?

ve çıktığı varken benimle tam 5 kez buluştu 
arkadaşlar kafam çok karışık sorularım

acaba bu kız beni gerçekten sevdi mi?
bu kıza onu sevmediğimi söyleyen sınıfımdaki çocukmuydu ?

ne olur yardım edin deli gibi seviyorum onu ama artık kabul etmiyor ne olur baan bir çağre verin ne yapabilirim

zxsel
04-09-2009, 03:12   |  #2  
zxsel avatarı
Yıllanmış Üye
903 mesaj

ya dostum  neden sacma sapan seyler yazıyorsun anlamadım burası bılısım sıtesı.

Banned
04-09-2009, 03:32   |  #3  
OP Banlandı
688 mesaj

adramiti gerçekten saol

murderer09
04-09-2009, 03:33   |  #4  
Yıllanmış Üye
452 mesaj

niye çatıyorsunuz ki içinden gelmiş paylaşmış böyle şeylerin yeri olmaz.
gençliğin en büyük sorunu bu kendileri dinleyen bir yakının olmaması 
içine atıp bunalıma girse iyi mi olur.

Son Düzenleme: murderer09 ~ 04 Eylül 2009 03:33
Banned
04-09-2009, 03:49   |  #5  
OP Banlandı
688 mesaj

gerçekten çok saol çok doğru söyledin abi içime ata ata buraya kadar geldi artık ve  tek mutluluk kaynağım beni hala unutmamasıdır inşallah unutmamıştır  birkeresinde ona beni hiç sevdin mi diye sorduğumda evet ben seni çok düşündüm demesiydi o gün dünyalar benim olmuştu ama hala aklımda bir tek soru var acaba beni UNUTTUMU :(

Banned
04-09-2009, 04:52   |  #6  
OP Banlandı
688 mesaj

çok saol abi herşey için vallaha yükümü hafiflettin

Semih Özyurt
04-09-2009, 05:24   |  #7  
Semih Özyurt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,749 mesaj
Alıntı: murderer09  
niye çatıyorsunuz ki içinden gelmiş paylaşmış böyle şeylerin yeri olmaz.
gençliğin en büyük sorunu bu kendileri dinleyen bir yakının olmaması 
içine atıp bunalıma girse iyi mi olur.

abi bende içime atarım hep çok bunalımdayım 1 yassam varya roman olur roman ve işin kötüsü derdimi dinleyecek kimse yok  

salker dostum bence bu senin denemek için yapılmış ufak bir numara sonuçta sadece 3 kişi arasında geçen bir mevzuysa sınıfındaki arkadaşınla kız arkadaşın iş birliği yapmış seni test etmişler ha sevmiyorum ne yaparsan yap demişin onuda nasıl düzelticen bilinmez

2- madem seviyorsun kardeşim sende desene seviyorum diye şimdi o çocuk kzla çıksa inan çok acı çekersin

Son Düzenleme: Semih Özyurt ~ 04 Eylül 2009 05:25
Banned
04-09-2009, 05:43   |  #8  
OP Banlandı
688 mesaj

sevmiyorum dedim ne yaparsan yap dedim semih çocuk çıktı zaten kızla ve işin kötü tarafı kızla çıkarken dayanamayıp yazdım kıza seni seviyorum ve onunda bana dediği söz öyle bir koydu ki resmen ( ben  nidayı sevmiyorum ne yaparsan yap demedin mi o çocuğa ) sözü oldu resmen hayatım kaydı acaba nasıl haberi oldu onu da bilmiyorum  kesin çıktığı söylemiştir diyorum ama artık bilmiyorum

Semih Özyurt
04-09-2009, 06:13   |  #9  
Semih Özyurt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,749 mesaj

çıktığı çocuk söylemiytir dostum geçmiş olsun

Z1mBaBwE
04-09-2009, 11:20   |  #10  
Yıllanmış Üye
2,674 mesaj

Dostum benim başımada benzer olaylar geldi kaybeden ve üzülen hep ben oldum kızlar hakkında bazı şeyleri arttık önceden görebiliyorum deneyimlerim sayesinde utangaçlığını bırak açık sözlü ol gidip direk söle içinde kalmasın içinde kaldımı söyliyemediklerin bunalıma girersin hatanın neresinden dönersen kardır gönlünü almak için elinden geleni yap onu sevdiğini kanıtlamak için süper bir fikir bulmalısın ne biliyim onun sevdiği şeyleri yap çok güzel bir fikir bulki kalbini yeniden kazanasın oda seni seviyordur ancak sen öyle dediğin için sana kırgındır ve naza çekiyordur.

Qromodynmc
04-09-2009, 11:27   |  #11  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

dostum kız peşinde koşma,bırak onlar senin peşinde koşsun..

Banned
04-09-2009, 14:10   |  #12  
OP Banlandı
688 mesaj

çok haklısın(z1mbabwe) gerçekten çok saol arkadaşım gerçekten    ayrıca punisher kız zaten bana çıkma teklifi etti ben kabul etmedim keçi inadı işte salak gibi artık olan oldu ben salaklığımın yanında üzülmemle kaldım ksıaca kendişm ettim kednim buldum hepsiniz çok saolun herşey için cevaplarınız için gerçekten büyük bir yükümü hafiflettiniz

DoctorDree
04-09-2009, 15:31   |  #13  
Yıllanmış Üye
235 mesaj

Bak Kardesim Buna Benzer Bise Benimde Basıma GeLdi.Ben Sana Derim ki Seviyosan Hic Dusunme Git Konus Sonradan Cok Pisman oLursun.Ask Sakaya GeLmez.Daha Sonradan Pisman oLacagın Keske Diyecegin SeyLer Yapma.Ben Yaptım Sen Yapma.O KaLbinin Bi YerLerinde Durur.iLLaki Bi Yerden AkLına GeLir.İstersen MSN Adresini VerebiLirsin OzeL oLarak da KonusabiLiriz.Herkeze SaygıLar.İyi ForumLar.I Love You CHİP :D

loseface
04-09-2009, 15:44   |  #14  
loseface avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,757 mesaj

galiba çoğu kişinin başına benzer olaylar gelmiş bi benim başıma gelmedi gitti yaw=( tabi bunlşarı yaşamak için dersanede okulda veya mahellede kız olması lazım nasıl bi şansa hiçbirinde yok:s

umut101010
04-09-2009, 18:00   |  #15  
umut101010 avatarı
Yıllanmış Üye
1,672 mesaj

kardeş ya göründüğün gibi ol yada olduğun gibi görün yani demem o ki samimi ol kendin ol başka türlü eninde sonunda kaybedersin seviyosan git hemen kızla konuş içinden nasıl geliyosa öyle davran kızda seni seviyosa zaten sonu gelir

Banned
06-09-2009, 03:08   |  #16  
OP Banlandı
688 mesaj

okullar bir açılsın herşeyi yapıcam o zaman bir açılsın şu okul  sonu gelir inanıyorum

massas
06-09-2009, 17:31   |  #17  
Yıllanmış Üye
681 mesaj

bilmiyorum bu kızlar bir tip oluyor anlamak çok zor 2 sene önce lise 1dim aynı sınıftaydık. hiç konuşmuyoduk. geçen sene konuşmaya başladık(farklı sınıflardaydık.) 1 haftada aşık oldum ama benimle muhabbetikurarken en yakın arkadaşımı ayarlamaya çalışıyomuş. en yakın arkadaşımbunu bildiği halde gitti ve onla çıktı. daha sonra kız bana geri döndüben istemedim. beni çok etkilemişti.....
kız konusuysa işin zor onların piskolojilerini anlamak gerçekten çok zor oluyor.

Son Düzenleme: massas ~ 06 Eylül 2009 17:34
Banned
06-09-2009, 19:23   |  #18  
OP Banlandı
688 mesaj

kardeşim ben basıl salak gibi  kız çağarıyor resmen neden gitmioyrsam kızı sevmiyorum dedim  hala aklım aklım almıyor işte inat yaa böyle kaybederiz kızı bu bana ders olsun  bir daha kaybedersem hemde deli gibi yaa öyle seviyordum ki ama hala seviyorum o başkasıyla olsada aynısını ona yaptığım için o da bana aynısyla cevap veriyor sağolsun