assassin's creed 2 de bi bölümde takıldım

gokhan38
19-04-2010, 19:49   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
1,097 mesaj

kahramanımıızın ailesi öldürüldükten sonra evin hizmetcisi bizi bi genel eve götürüyor orda paola ya eşlik ettikten sonra ne yapacagımı bulamadım youtube dan videosuna baktım genelevden cıkıp yolda yuruyenlere carparak paralarını calıyor ama hangı yuşla yapacagımı bulamadım shift demeyın olmadı bilen biri varmı

beckahma
19-04-2010, 20:33   |  #2  
beckahma avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,052 mesaj

Space tuşu ile çalıyorsunuz zaten yaklaşınca steal yazısı çıkar orda. Steal yazısı çıkınca space e basın. Steal yazısı sağ üstte 4 tuş resminden en alttakinin yanında çıkar. Oyunda takıldığınız yer olunca özel mesajdan atabililirsiniz. İstediğiniz şeyi açıklarım.

ADEM-KAYA
19-04-2010, 20:58   |  #3  
ADEM-KAYA avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
12,271 mesaj

Zaten harita da ne yapacağını gösteriyor.

Bir resim alabilir miyim?
Unutmuşum orayı..

http://www.profgame.com/tam-coez ... zuemue.html?start=1

gokhan38
20-04-2010, 01:48   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
1,097 mesaj

Şimdi aşağı inip kapıyı çalın. Buranın bir genelev olduğunu görüyorsunuz. Paolo size şehirde fahişeleri nasıl kullanacağınızdan bahsediyor. Bir-iki pratik yapmak için önce bahçedeki fahişe gruplarından birinin arasına girip durun. Böylelikle izinizi kaybettirebiliyorsunuz. Daha sonra Paolo’yu takip edin. Yol boyunca 3-5 kişilik sivil grupların arasına girerek nöbetçilerin gözüne çarpmamaya dikkat edin. Sivil gruplara karışınca grileşip onlardanmış gibi görünüyorsunuz. Bu özelik oyun boyunca çok işinize yarayacak. Paolo şimdi de sizden 5 kişiden para çalmanızı istiyor. Bunun için insanların üzerine yürümeniz ve X’a basmanız yeterli. Ama çaldıktan sonra oradan uzaklaşın yoksa yakalanabilirsiniz. Sıra da Vinci’ye gitmekte. Silahlarınızı yaptırın. Nöbetçinin biri kapıyı çalıyor ve da Vinci’yi götürüyor. Peşlerinden çıkın ve yan avluda nöbetçi sanatkârımızı öldürmeden onu arkadan bıçaklayın. Cesedi sırtlayıp içeri taşıyın. Araştırma amaçlı devlet, Leonardo’ya zaten birçok ceset gönderdiğinden, bu bir tane fark edilmeyecektir. Sonra tekrar Paolo’ya gidin. Sizden Uberto’ya gitmenizi istiyor. Oraya vardığınızda Uberto’yu takip edin. Kimseye görünmeden yanına yaklaşıp bıçaklayın. Paolo’ya geri dönün. Ekranın sol üst köşesindeki sembol aranma seviyenizi gösteriyor. Ne kadar kırmızı, o kadar kötü. Bu seviyeyi düşürmek için şehirdeki aranıyor ilanlarını yırtmalı, yine haritada işaretli bazı kilit askerleri öldürmeli ya da ortalıkta insanlara vaaz veren tellallara para yedirmelisiniz. 
"bu kısım"  ama burda x e basın diyor 

beckahma
20-04-2010, 21:54   |  #5  
beckahma avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,052 mesaj

X tabiki joypad kullananlar için sizin için space eğer ki klavye kullanıyorsanız.

Son Düzenleme: beckahma ~ 20 Nisan 2010 21:54
foreverturks78
14-10-2010, 10:59   |  #6  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
37 mesaj

slmlar genelev yerini geçtim oyun çözümünde ( Sıra da Vinci’ye gitmekte. Silahlarınızı yaptırın)yazıyor ancak babam idam edilirken iri kıyım adam silahımı düşürdü bende kaçmıştım silahım yokki yaptırayım silahçıdada silah yok no item diyor ne yapacağım?

asc manyagı
21-01-2012, 00:10   |  #7  
Taze Üye
1 mesaj

hayır arkadaşım şhifte degil yanına iyice yaklaşıp spaceye bascan bende o bölümde takılmıştım

cilaspalme
21-01-2012, 18:48   |  #8  
cilaspalme avatarı
Yeni Üye
41 mesaj
Alıntı: foreverturks78  
slmlar genelev yerini geçtim oyun çözümünde ( Sıra da Vinci’ye gitmekte. Silahlarınızı yaptırın)yazıyor ancak babam idam edilirken iri kıyım adam silahımı düşürdü bende kaçmıştım silahım yokki yaptırayım silahçıdada silah yok no item diyor ne yapacağım?
sen leonardoya git hidden blade vericek sana. Bide şaka yapmaya çalışıcak tabii :D
Ve para çalma için spaceye basılı tutup adamlara çarpmalısınız yoksa olmaz. bi de kutular var onlarıda shift e basılı tutup açıcaksınız. adamların üstünüde shiftle arayacaksınız.