Assassin's Creed IV Black Flag

AndcrewTR
03-03-2013, 10:51   |  #1  
AndcrewTR avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 102
1,268 mesaj

Assassin's Creed IV Black Flag Trailer

Assassins Creed 4 Black Flag - Premiere Trailer (PS4/PS3/X360/WiiU/PC) [HD]Assassins Creed 4 Black Flag - Premiere Trailer (PS4/PS3/X360/WiiU/PC) [HD]
Coming October 29th 2013. Assassin's Creed IV has been officially announced! It takes place in 1715, in the Caribbean Islands and feature's Edward Kenway, grandfather of Connor. More information will be released March 4, 2013.

Be awesome and follow us on Twitter and Facebook!
Twitter:
Facebook:

Personal Channels:
Zach:
Dewey:
Ray:
Tom:

Hope you enjoy. Please rate and subscribe.

Adamlar hiç durmuyor. Assassin's Creed'i sevmeyen biri olarak ben bile hayran kaldım.

Son Düzenleme: AndcrewTR ~ 26 Mart 2013 12:06
okinkurt
03-03-2013, 11:48   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

Assasin güzel bi seri ama araya ufak ufak mesajlar sıkıştırıyolar gerçi yabancılar bunu her haltta yapıyor :D ilk 3 oyunu bitirmiştim sonrası kaldı bunuda deneriz bi cıkınca baya iyi duruyor:D

Kül Tigin
03-03-2013, 11:58   |  #3  
Üye
Teşekkür Sayısı: 12
86 mesaj

Evet bende gördüm sitesinde. Trailer a 1 gün kaldı diyordu.. Yayınlamışlar demek.. Assassin's Creed  gibisi yok ya.. Ezio'nun bu sefer korsanlığa soyunması çok iyi olmuş, yakışır!! adamım benim.. ;) Güzel bir oyun olur inşallah senaryosuyla, oynanabilirliğiyle.. Korsanız biz yo hoo Karayip korsanlarında Johny Depp söylerdi bu şarkıyı. Korsanız biz yo ho korsanlık bana göre :D

Son Düzenleme: Kül Tigin ~ 03 Mart 2013 12:01
AndcrewTR
03-03-2013, 16:25   |  #4  
AndcrewTR avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,268 mesaj

İlk 2 oyun bana göre berbattı. Diğerlerini oynamadım ama bu seferki gerçekten müthiş. Deniz savaşları, o atmosfer... Süper olacak. Bunun için diğer oyunlarını bile oynarım :)

anl90
05-03-2013, 11:09   |  #5  
anl90 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
576 mesaj

AC 1 dışında tüm oyunlar iyiydi.Konu bakımından ve sürükleme açısından en iyi oyun,  AC 2 dir.Sadece  AC 3 beni tatmin etmedi.Ancak AC oynadığım en iyi pc oyunlarından biridir.3 de pekte iyi olmadıklarını anlamış olacaklar ki, 4 geliyor.AC bu kadar çabuk çıkmazdı çünkü.Hem ara oyunlar yaparlardı.Brotherhood , Revalations gibi...Ama AC nin yanına bir rakam koymuşlarda işte o zaman bombaya hazır olun demektir :)

REdbLACKI
05-03-2013, 14:27   |  #6  
REdbLACKI avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
654 mesaj

Ben daha 3'yü bitiremedim... Deli

Kara Şövalye
05-03-2013, 16:26   |  #7  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 53
1,960 mesaj
Alıntı: Kül Tigin  
Evet bende gördüm sitesinde. Trailer a 1 gün kaldı diyordu.. Yayınlamışlar demek.. Assassin's Creed  gibisi yok ya.. Ezio'nun bu sefer korsanlığa soyunması çok iyi olmuş, yakışır!! adamım benim.. ;) Güzel bir oyun olur inşallah senaryosuyla, oynanabilirliğiyle.. Korsanız biz yo hoo Karayip korsanlarında Johny Depp söylerdi bu şarkıyı. Korsanız biz yo ho korsanlık bana göre :

Ezio'nun ??? Ezio öleli çok oldu. AC IV'daki karakter AC III'deki Connor Kenway'in dedesi Edward Kenway.

D&R'da ön siparişe çıktığında sipariş etmek lazım kesinlikle.

Son Düzenleme: Kara Şövalye ~ 05 Mart 2013 16:26
Kül Tigin
05-03-2013, 16:37   |  #8  
Üye
86 mesaj
Alıntı: Kara Şövalye  

Ezio'nun ??? Ezio öleli çok oldu. AC IV'daki karakter AC III'deki Connor Kenway'in dedesi Edward Kenway.

D&R'da ön siparişe çıktığında sipariş etmek lazım kesinlikle.

Doğru ya en son Revelations ta vardı ezio.. 3'ü oynamadığımızdan yanlış söylemişiz işte :D

AndcrewTR
26-03-2013, 12:04   |  #9  
AndcrewTR avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,268 mesaj

Ve ikinci trailer de yayınlanmış:
Video Linki

Assassin's Creed 4 Black Flag - World Gameplay Premiere [INT]Assassin's Creed 4 Black Flag - World Gameplay Premiere [INT]
More exclusive content on

Assassin's Creed IV Black Flag tells the epic and gritty story of Edward Kenway, a Pirate trained by Assassins. In this gameplay World Premiere, set your eyes on some of the exotic cities and tropical jungles that were found within the Golden Age of Piracy. Stand tall and proud alongside legendary names such as Blackbeard or Calico Jack, and defy the rules to become the most feared pirate in the Caribbean.

Join the Creed on

Muhteşem bir oyun bekliyoruz...

Oyunceviri.com 'un yaptığı Türkçe Trailer

Son Düzenleme: AndcrewTR ~ 26 Mart 2013 12:08
okinkurt
26-03-2013, 12:38   |  #10  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

Seri her oynadgımda uyuz ediyor artık beni gtx 660 la fps düşmeleri var oyunda bi düzeltemediler şunu 30 fps ye kadar iniyor inşallah yeni oyunun optimize daha iyi olur sistem dostu AS istiyoruz :D.

Kül Tigin
26-03-2013, 15:42   |  #11  
Üye
86 mesaj
Alıntı: okinkurt  
Seri her oynadgımda uyuz ediyor artık beni gtx 660 la fps düşmeleri var oyunda bi düzeltemediler şunu 30 fps ye kadar iniyor inşallah yeni oyunun optimize daha iyi olur sistem dostu AS istiyoruz :D.

Aynen bir optimizasyon sorunu var bu oyunda.. Bende Revelations var orjinal.. oyunda bir bölümde takıldım açatım youtube'u adamlar o bölümü nasıl geçmiş diye baktım.. Artık adam hangi sistemle oynuyorsa gram takılma olmuyor adamın pc sinde. :S Hep mi bize denk gelir bu takılmalar!! Bütün ayarları low yapıyorum çözünürlüğü 800x600 yapıyorum mucuk gibi ekranda oynuyorum yine takılıyor.. Durduğum yerde fareyi sağa sola doğru hızlı çeviriyorum gram takılmıyor ama ne zaman koşsam pıt pıt takılıyor abi.. Can you run it diye bir site var gerçi doğru sonuçları vermiyor bazen ama yine orada test ettirdim oyunu 2 kati özelliklerle testi geçti mesela revo da.  Brotherhood da da takıldı, Revo da da takıldı, Artık Black Flag son ümidim..

AndcrewTR
26-03-2013, 19:01   |  #12  
AndcrewTR avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,268 mesaj

Update yaptınız mı? Mesela Sleeping Dogs bende low da bile çok aşırı kasıyordu 7 Gb 'lık update kurunca high'a yakın oynamaya başladımKahkaha Yeni oyunlarda updateler çok önemli. İyi

okinkurt
27-03-2013, 02:53   |  #13  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
Alıntı: Kül Tigin  

Aynen bir optimizasyon sorunu var bu oyunda.. Bende Revelations var orjinal.. oyunda bir bölümde takıldım açatım youtube'u adamlar o bölümü nasıl geçmiş diye baktım.. Artık adam hangi sistemle oynuyorsa gram takılma olmuyor adamın pc sinde. :S Hep mi bize denk gelir bu takılmalar!! Bütün ayarları low yapıyorum çözünürlüğü 800x600 yapıyorum mucuk gibi ekranda oynuyorum yine takılıyor.. Durduğum yerde fareyi sağa sola doğru hızlı çeviriyorum gram takılmıyor ama ne zaman koşsam pıt pıt takılıyor abi.. Can you run it diye bir site var gerçi doğru sonuçları vermiyor bazen ama yine orada test ettirdim oyunu 2 kati özelliklerle testi geçti mesela revo da.  Brotherhood da da takıldı, Revo da da takıldı, Artık Black Flag son ümidim..

Bende önceden 9800gt vardı ondada takılırdı şehir içi cok hacamat ediyor fps yi mouse u cevir sanki binalar görüntüye takılıyr gibi akmıyor oyun cok kıl birşey .

okinkurt
27-03-2013, 02:59   |  #14  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
Alıntı: AndcrewTR  
Update yaptınız mı? Mesela Sleeping Dogs bende low da bile çok aşırı kasıyordu 7 Gb 'lık update kurunca high'a yakın oynamaya başladımKahkaha Yeni oyunlarda updateler çok önemli. İyi

Oyun motoru sorunlu AS de update in cok etkisi olmaz bence .