Assassins Creed

dsof
09-10-2008, 23:00   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
51 mesaj

Oyunda yeri geldikçe özel hareketler yapılıyor(combo kill vs vs)Ama nasıl yapacağını çözersen,yapabilen var mı acaba?

dsof
10-10-2008, 15:32   |  #2  
OP Üye
51 mesaj

kimse bilmiyor mu yahu?

ufuks
11-10-2008, 17:33   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,430 mesaj

Krallıkta görevi aldıktan sonra sana yeni hareketler ve zaman zaman yeni silahlar veriyor.O hareketleri ogrendigin zaman gidip antrenman yerinde uygulayabilirsin.Sana hangi hareketin nasıl yapıldıgını gösteriyor orda.

dsof
11-10-2008, 20:11   |  #4  
OP Üye
51 mesaj

Üstad onu biliyorum da nasıl yapılacaklarını çözememiştim.Neyse kurcalaya kurcalaya buldum.Ama youtube izlediğim birkaç video vardı süperdi onları yapmak için bir fırın ekmek yemek lazım heralde.

Kapalı Hesap (92256)
12-10-2008, 13:42   |  #5  
Kapalı Hesap
41 mesaj

Yeni skilleri antremanda yapıp öğreniyorsun.Eğer yapmadan çıkarsan hareketleri tam yapamıyorsun.Ayrıca senin dediğin combo skill sanırım.
mouse sol tuş ile saldırırken mouse sağ tuş + shift ile guardını aldığında o anda saldıran 2. adamı anasından doğuguna pişman edip kafa kol bacak uzuvlarını kesip göğsüne kılı saplıyor.Kılıçla bunlar olurken kısa kılıçta işler daha kan gölüne dönüyor.
Assasinden çok warrior gibi oynamana sebebiyet veren, nerde asker görsen gelin bakim diyebileceğin yeteneklerin var.Bunları iyi öğrenip oynarsan dahaçok zevkli bir hal alıcaktır oyun.(Heleki o healt barı 2 satır olduğunda offf)

cipci31
26-02-2009, 23:50   |  #6  
Taze Üye
1 mesaj

S.a kardeş ben arenadayım Combo Kill ve Pratice Kill falan var qaliba .. Adamı yere yatırıp karnına saplama gerekiyor yere düşüyorum Shift + sol tuşa basınca tutup atıyor yere düşüyo ama karnına saplayamıyorum..Ve orayı geçmem şartmı ?

dem3rc3
15-06-2009, 06:32   |  #7  
Taze Üye
1 mesaj
cipci31
S.a kardeş ben arenadayım Combo Kill ve Pratice Kill falan var qaliba .. Adamı yere yatırıp karnına saplama gerekiyor yere düşüyorum Shift + sol tuşa basınca tutup atıyor yere düşüyo ama karnına saplayamıyorum..Ve orayı geçmem şartmı ?
cipci31
cipci31
Kardeşim bütün internette combo kill nasıl yapacağımı aradım ama bilen yok

en sonunda kendim yapa yapa buldum combo kill nasıl yapacağını

rakibinizle karşı karşıya geldiğinizde sol mause tuşu ile bir defa vurun tam kılıcın rakibin kılıcına değdiği zaman o zaman tekrar sol tuşa başın o zaman rakibi doğruyor

Yanlız antiramanda rahat yapıyorsunuz ama dövüş esnasında çoğu zaman yapmıyor combo killi 
kolay gelsin

Son Düzenleme: dem3rc3 ~ 05 Temmuz 2009 11:52
oys1
28-07-2011, 09:27   |  #8  
Taze Üye
3 mesaj

adam sana saldırırken sağ ve sol mouse aynı anda bas.
combonun alasını gör
eğer adama saldırmak istersen sağ sabit sol tıkla, benzer şeyleri dene. çok keyifli. yoksa oyun bitmez.

draym1
01-08-2011, 10:31   |  #9  
Taze Üye
1 mesaj

arkadaşlar biraz geç yazıorum ama şimdi bu sabah buldum arkadaşlar önce adama istediğiniz silahınızla 1 kere vurun sol tık sakın uzakla denemein şimdi mouse+sağ tık yapıp guardınızı alın adamlar size vuruncu bişey olmicak yani kendinizi savuncaksınız sonra adam vurduktan hemen sonra spaceye basın ve adama yaklastığınız zaman sol tık yapın özel hareket yapıp adamın bi yerine bıçagı yada kılıcı sokacaktır anlamayan eklesin [email]kralslm_77_@hotmail.com[/email] daha ayrıntılı anlatabilirim