asus A8M2N-LA anakart sorunu

black_flood
10-01-2007, 13:22   |  #1  
black_flood avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

bunu hp firması kullanıyor ve asusla ortak desteğinide vermiyorlar çıldıracam üstüne üstlük hp recovery cd'de vermemiş müşteriye hpnin özel image dosyası var ve hp içişne casus yazılım ve trojen çakmış kullanıcıyı izlemek için bütün antivirüs türleri bulabiliyor bunu lanet olsun image'den dönemiyorum bu yüzden yardım edin .hpden kimse bu ürünleri almasın ne sallama iş ajanlan ürününü kullananları izliyor net üzerinden.

black_flood
10-01-2007, 20:44   |  #2  
black_flood avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

konuyu açıklayım neden bukadar kızdım hp'denen firmaya.sistem amd 4200+dualcore bir sistem.pavilion media center edition serisi bir makina ve sorunda şu hdd tek 250 gb.bölümleme yapılmamış ve sistemde çökmüş durumda ve c sürücüsüne normal şartlarda erişmek imkansız.8 gb bir bölüme image ghost atmış adamlar sistemin ve imageden açınca direk kurulum geliyor ve c'dede önemli office belgeleri var ve bunlara erişmek için işletim sistemi cdsi gerek ve bende artık kibar dille deyim sistem marka orjinal diye hiçbir sistem cdsi almadım sadece free olan yazılımları aldım ve olan oldu o esnada artık.ve  bu sistemlen birlikte hiçbir cd verilmityor özellikle akılları sıra kendi teknik servisleri dışına çıkmasın başkalarıda destek verip   kazanç sağlamasın ama hikaye attığı o casusları ve trojenleri kendine iade ederim hp firmasına aklın sıra senin sistemlerini alanları gözetleyip takip ediyorsun ne yaptıklarını ama sen onu bilinçsiz kişilere yuttur.ayrıca sadece virüs ve casusula kalsa en kıl nokta bu birde adamlar çok gizli bir script atmış ve scripti bulup yok edene aşk olsun.birtek panda ve kasperskyın en güncel halinde herşey aktifken yakalanıyor ve yaptığı şeyde çok basit 2 komut biri log tutuyor kullanıcı ne yapıyor nette nereleri geziyor size nereye girilip ne yapıldığı yada benim nerde şifre kullanıp kullanmadığımdan.2. komut ise bu logları karşı tarafa gönderiyor ben bunu başka hp cdlerindede gördüm ve hatta hp yazıcı ürünlerinin birçok cdsindede bu şeyler mevcut eğer hp adamsan düzgün sistem yap orda burda milleti gözetlemeyide bırak bu yapabilecek tek kişi var oda microsoft sen yapamassın zaten microsoft bu tarz şeyleri bariz kullanıcılara bazı açıklamalarla sunuyor örneğin ürün anahtarı denetleyicisi bu bir microsoft dehası casus yazılım lisanssız ürün kullananların hepsini bu şekilde istese telefon ederek anında yakalar ve yasal yaptırım uygular ama onunda kendine göre düşüncesi var göz kırpıyor.hatta telefonu bıraktım evin adresini bile çıkarır microsoft yeterki istesin.sen kendi işine bak ve cd olmadan pc dağıtma yada hdd'leri 2'ye böl ve öyle satt alan kişi ne bilsin hdd nasıl bölünür 3. parti yazılımlan.

zigbog
21-08-2007, 18:47   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

ya arkadaşlar bana bunun drıverlerı lazım acıl varsa bırı yazrımcı olabilirmi msn onur_zigbog@hotmail.com

1980best
13-08-2008, 15:47   |  #4  
Taze Üye
7 mesaj

Tüketici Ürünleri için Bölge Onarım Merkezleri
İstanbul
Talatpaşa Mah. Emirgazi Caddesi No:3
Kağıthane
Kroki için tıklayınız

İstanbul
Eğitim Mahallesi, Poyraz Sokak, Öğün İş Merkezi No:5
Hasanpaşa, Kadıköy
Kroki için tıklayınız
Ankara
Sokullu Mehmet Paşa Cad. Salkım Söğüt Sokak No:37/C Dikmen Kroki için tıklayınız

İzmir
Mürselpaşa Bulvarı 1266 Sokak No:6
Basmane/İzmir
Kroki için tıklayınız

Adana
Reşatbey Mah. 5 Ocak Cad. Karakayalar Apt.
Kroki için tıklayınız  
Bursa
Yıldırım Mah. Kurtuluş Cad. No:137
Kroki için tıklayınız

Samsun
Rasathane Mah. Osmaniye Cad. No:65
Kroki için tıklayınız

Destek Hatlarımız
Tüketici ürünleri için
(212) 444 0307

Ticari ürünler için
(212) 444 7171

Son Düzenleme: 1980best ~ 18 Ağustos 2008 09:26
1980best
13-08-2008, 15:50   |  #5  
Taze Üye
7 mesaj

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/ ... 1090&os=228&lang=tr

A8M2N-LA Anakart BIOS Güncellemesi
HP Pavilion t3715.tr Desktop PC

1980best
18-08-2008, 09:29   |  #6  
Taze Üye
7 mesaj

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/ ... me=c00757531&dlc=en

arkadaşlar bu ürün hp nin özel ürünüdür.
anakart asus olabilir tüm garantisi hp tarafından verilir

kasa tamamen hp garantisi içindedir

içindeki herhangi bir parça bozulursa hp ye gidiniz veya arayınız

fireboys
24-08-2008, 14:06   |  #7  
Taze Üye
1 mesaj

black-flood arkadaşımız biraz komplo teorisi filmini fazla izlemiş galiba bende hp t3625.tr modeli var alırken iyi bir inceleme yaptım piyasada yazılım aızalarının garantisi zaten yoktur. ayrıca aldığım firma beni uyardı evde bilgisayarı çalıştırdıktan sonra ilk işin recovery dvdsi oluşturmak olsun dediler ve bende yaptım yaklaşık iki yıldır kulanıyorum benim için format atmak 15 dakika sürücüleri virüs ve ofis yazılımıda dahil eğer hddyi değiştirdin o zaman elimdeki dvdler yardımı ile pcmi yine ilk aldığım günki haline yaklaşık bir saatte getirebiliyorum çevemde bir çok arkadaş format atmak için bir günlerini harcıyorlar.ben bilgisayarımdan son derece memnunum bilgi çaldıklarınada inanmıyorum. böyle büyük bir firma buna tenezzül ederse biranda batar.