Asus Atk Package Yardım

Uncharted6161
31-12-2014, 08:57   |  #1  
Uncharted6161 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

[:<>"]Herkese günaydın arkadaşlar elimde asus k55vd marka bi leptop um var dün ağırlaştı format attım her sey gayet ıyı gıttı format bıtınce asus un sıtesınden orjınal drıverlerı ındırdım ve kurdum çoğunu ses,ekran krttı vs yalnız bır surucu var onu yuklemesem pc nete gırmıyor yanı ben kablosuz olarak gırıyom nete ama onu yukleyınce sağ alt kosede wlan gostergesınde kırmızı ısaret oluyo benım leptop u aldığımdan berı su olayı anlamadım dıyelımkı pc yı yenıden baslattım masaustu geldı nete gırmek ıçın mejburen once fn tusuna basılı tutup sonrada f2 ye çıft tıklayınca kablosuz etkın hale gelıyo yoksa etkın olmuyo,Arkadaslar ıste o programı kurduğumda fn+f2 ye basıyom sadece bir wlan aktif kapalı sımgesı gelıyo ama sağ alttakı kablosuz gostergesı devre dısı yanı nete gırmıyo arkadaslar bu programı kurmadan fn+f2 den sorunsuz gırıyo ama bazı fn kombınasyonarı etkın olması ıcın kurmam gerek acaba nedenı ne surucunun adı atk package yardım eddersenız sevınırım sımdıden ço sağolun.

not  o drıverı kurmadan power4gear vs bazı programlar çalısmıyo vede bılgısayar açılımında su hata msjları gelıyor