asus f3j sesle alakalı

sah1n
29-12-2007, 23:01   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,757 mesaj

Şimdi müşteri pc sini getirdi.ilk defa karşılaştım kulaklığı taktım diyor güzelce mp3 dinledim daha sonra kulaklığı çıkardım hoparlörden ses gelmiyor dedi.

Ben şöyle bir baktım kulaklığı takınca ses geliyor ama çıkarınca gelmiyor.ayarlarına felan baktım normal güncel driver bios ayarları sistem bile yükledim.şimdi o kulaklığı taktığım jack girişinden Kırmızı bir ışık geliyor ilk defa rastladım.var mı buna benzer bir olayla karşılaşan.
Bana karlırsa bu 5+1 ses sistemi felan taktı Yaktı ses kartını diyecem ama ses kartı yansa kulaklıktan ses gelmez.
Çizgiye gönderecemde varmı böyle bir olayla karşılaşan ?

X-BuRNeR
30-12-2007, 05:16   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
45 mesaj

Başıma gelmedi fakat ; ses kartıyla hoparlör bağlantılarında sorun olabilir. Eğer kulaklıkla bağlantılarında sorun yoksa o yüzden sadece kulaklıkla dinliyordur.

yeler
30-12-2007, 21:05   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

benim laptopum asus fef t5500.geçen gün aynı problemi forumda dile getirdim.aynı sorunu hala paylaşıyorum.ltf sonuca ulaştığınızda bu sayfalarda bilgi verin.

sah1n
01-01-2008, 17:33   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,757 mesaj

yeler arkadaş asus türkiyedeki arkadaşlarla konuştum telefonla
şimdi kulaklığı jack ını takınca Hoparlörün sesini kesmek için bir switch var o takılı kalmış olabilir diyolar.ben garantiye gönderim sende gönderibilirsin garantisi varsa