asus f3jr sorunları paylaşalım

ata_306
17-03-2010, 21:41   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

ARKADAŞLAR  BEN YAKLAŞIK ÜÇ YILDIR  KULLANIYORUM  ASUS F3JR MODELİNİ  YILLARCSA LEPTOP ALMA HAYALİ KURDUM HEP AKLIMDA BAŞKA MARKALAR VARDI AMA  ASUS KISMET OLDU ALDIM AMA KEŞKE ALMAZ OLAYMIŞİM RESMEN ÜÇ YILDIR SAÇ BAŞ YOLDUM  HANGİ SORUNUNU ANLATAYIM Kİ SİZLERE KULLANAN BİLİR EĞER İÇİNİZDE XP YE GEÇEN VARSA BİR NEBZE SORUNSUZ ÇALIŞTIRIYORDUR AMA FAN SORUNU NUMU DİYİM İKİ KEZDE BİZZAT İSTANBULA GÖTÜRÜP YPTILAR GÜYA YİNE RESMEN GECE SESSİZ ORTAMDA  TRAKTÖR ÇALIŞSA DAHA AZ SES VERİR DİĞER EN ÖNEMLİ SORUNUDA HD DİCKTEN GELEN SES SIRF ONUN İÇİNDE GİTTİM BEY EFENDİLER BENİM BARİZ DUYDUĞUM SESİ DUYMADILAR HA BU ARADA WİNDOWS 7  GEÇEN OLDUMU ARANIZDA OLDUYSA NASIL YAPTINIZ  BURDA BENİ DE BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM  İLGİLENCEK VE PAYLAŞIMI OLACAK HER ARAKADAŞIMA BENİDE YAŞADIĞIM SORUNLARI ANLTAYIM Kİ YADA LEPTOP ALACAKLARA KESİNLİKLE ASUS MARKA BİŞEY ALMAYIN ANLADIM Kİ TEKNİK SERVİS HERŞEY OYSA ASUSTA BU ÇOK BERBAT ONA GÖRE ALACAKLARA DUYRULUR

hamzaa
17-03-2010, 22:41   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
292 mesaj

slm kqardeşim bende 3 yıllık asus f3jr kullanıcısıyım..tek beğenmedeğim nokta ve garantiyen  gidiş sebebi ekran menteşeleridi..birde sağ kesimi 15 dk filan çalıştımı isiınmaya başlıyordu bende çıldırıyordum....!
şuan garanti bitti alt kasa menteşenin sertliğinden dolayı çatladı...şimidlik 200 tl lik bir masraf var.!

ve 1 yılda win 7 kullandım çok da memnunum..!
saygılaırmla