asus k25jc laptopda nvidia geforce 310 M sorunu

deliiiiiii
02-06-2011, 16:16   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
43 mesaj

merhaba arkadaşlar başlıkda yazıdığım gibi laptopda bu sürücünün var olduğunu biliyorum. fakat ben bu sürücüyü aygıt yöneticisinde bulamadım aygıt yöneticisinden baktığımda ekran kartını intel HD graphics olarak kullanıyor aslında 2 ekran kartı var işte biri nvidia diğeri intel. ben nvidianın kendi sürümünü indirdim kurulumda ''nvidia kurulum programı mevcut donanımınızla uyumlu bir sürücü bulamadı'' hatasını alıyorum. ve kurulumu başlatmıyor ne yapmalıyım? :S lütfen yardım edin. acaba diyorum bu nvidia geforce 310 M kasada yuvadan çıkmış felan olabilirmi? veya format atsam sorun çözülürmü? veya başka çözüm önerileriniz varmı? cevbaplarınız için teşekkür ederim.

NOT:nvidia sürümünün doğru sürümünü denediğime EMİNİM.

berkcan_0
02-06-2011, 17:00   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,153 mesaj

o ekran kartının devreye girmesi için ekran kartını kullanacak bir program aç ve öyle yüklemeyi dene salak salak şeyler işte...

deliiiiiii
02-06-2011, 17:31   |  #3  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
43 mesaj

kardeşi mpeki emin misin? yaptınmı daha önce? kesin çözüm yolu bumudur? mesela bir oyun var açar açmaz ses var ama görüntü yok açılır açılmaz ekran kararıyor o oyun esnasında yüklemeyi deneyeyim. birde daha başka çözüm yolu bulan varsa lütfen yardım etsin.