ASUS M4A78LT-M LE anakart

black_flood
31-07-2010, 18:57   |  #1  
black_flood avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

arkadaşlar bu anakartı bir yerde zorunlu kaldığım için kullandım ddr3 desteğide var ve core unlocker özelliği var diye ( sözde var yalan külli ) ama ne yazıkki hüsran kelimesi hikaye kalıyor anlatabilmek için bu anakartı tasarlayanı bence kargolayıp çöpe atsınlar daha iyi çözüm olacaktır.

Amd Phenom II 550 işlemciyi taktım çekirdekleri açmıyor aptal anakar amd athlon X3  440 taktım onuda açamadı mal ürün açmamakla kalsa yine iyiydi kalibre et dedikten sonra çekirdekleride kilitledi sanki ona kapat diyen oldu. bios reset meset bir işe yaramadı tek çekirdek kaldı koskoca athlon x3  440 atık tek çekirdek çalışıyordu neyse yanımda gigabyte m3a 770 ud3 anakart vardı hem phenom hemde athlon işlemciyi bağlayıp herşeyi normale çektim gigabyte çatır çatır kapalı çekirdekleri açıyor ama asus yok dini imanı para ve gösteriş anlaşılan ürünün.

almayı yada öneren varsa şimdiden aldanmayın fiyat ve özelliklerine hiç bir halta yaramıyor turbo key ancak overclok edip 3.4 ghz' e işlemci hızını çıkartmaya yaradı geri yalan.

bir daha kullanan namerttir böyle apsürük çakma özellikler içeren anakartı. gül gibi 140 liralık gigabyte varken değmez asusa para vermeye.

gigabyte kullananlar rahatlıkla kalibre edebiliyor athlon x3 440 işlemcileri bu arada phenom b30 olarak gözüküyor.

wd1001fals
10-01-2011, 10:10   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
198 mesaj

o anakart sadece bilgisayarı çalıştırsın onada razıyım ben :)

Fazla bişey beklememek lazım

ferhatkamalak
27-03-2011, 12:35   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

hadi be benim amd phenom ii x2 560 be 3 çekirdek oldu nolacak şimdi?