Asus menteşe sorunu

marmarisligokhan
11-10-2008, 13:00   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
37 mesaj

Arakadşlar ben üç ay önce asus f2sg notebook aldım.Galiba bende de menteşe çatlaması sorunu olacak gibi.Çünkü sağ taraftaki ekranı tutturacak menteşeyi sağa sola kolaylıkla sarsabiliyorsun.Tık tık ses oluşuyor öyle olunca.Bu menteşe sorunu olacak mı?Bir de çözümü olur mu diğer asus kullanıcılarında bu sorun oluşuyor mu?

kermenn
11-10-2008, 13:21   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
246 mesaj

servisine gonder hic uraşma :)

transit
11-10-2008, 23:07   |  #3  
Üye
96 mesaj

Genellikle asuslarda aynı sorun yaşanıyor f serilerinde
eğer biraz bilinçli olasaydınız buraya bakabilirsiniz

arayınca kullanıcılarının çoğunun sorun yaşadığı görülüyor
bas bas bağırıyorlar asus f serisinde sorun var diye
bence f serisi almakla hata etmişsiniz neyse
servise gönderin baksınlar ama asusun servisinin de hiç iyi olmadığı söyleniyor
ama gönderin baksınlar garantin varsa bakmaları gerekir
satarken iyi ama demi ya eğer sorun çıkarırlarsa şikayetvar.com a yaz ilgilenmek zorunda kalıyorlar

mayel
18-10-2008, 19:14   |  #4  
Yıllanmış Üye
201 mesaj

Arkadaşım bende ASUS M51SN vardı.Alalı 3 ay oldu.Çok menunum ama bvenimde menteşem çıkmıştı.Teknik servise gönderdim 8 günde geldi ve yapılmış.Şu an rahat rahat kullanıyorum çok şükür.Bence hemen servise gönder.Sen hiç uğraşma

antioch
28-10-2008, 08:24   |  #5  
Taze Üye
1 mesaj

Selam Arkadaş.... Ben M51 serisi kullanıyorum bendede menteşe tırnağı kırıldı satıcı firma elindeki notebook tan söküp taktı ancak hikaye okadar ince bir tırnağı varki yerinden oynamaya görsün... Çözümü: İyi bir japon yapıştırıcıyı kürdan ucuyla menteşe kapağının 4 ucuna değir yapıştır. Hiç sorun yaratmıyor yanlız dikkat et yapıştırıcının hepsini dökme sadece 4 noktaya kürdan ucu ile.. Menteşe sorun yaratsada süper cihazlar....

tospa
07-01-2009, 00:49   |  #6  
Taze Üye
19 mesaj

bende m50vn kullanıyorum daha 2 haftalık makine bundada lcd menteşesinde boşluk var gibi böyle ileri geri çekerken . servisine goturdum normal dediler geri gonderdilerr ve benim içime sinmiyor. sizdede çok az bir boşluk varmı acaba?

hasan_gul
07-01-2009, 10:07   |  #7  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
615 mesaj

selam arkadaşlar bende de asus m51vr240dv model var aynı sorun bende de var
ve aldıkdan 1 hafta sonra tırnaklar hemen kırıldı kurban bayramından önce ankaraya gittim ve değiştirttim ve adanaya geldim daha değişmesine 1 hafta kala yine tırnaklar kırıldı ve artık şu garati işi var garanti işi olmasa hemen japon yapıştırıcı ile yapıştıracaktım valla

Son Düzenleme: hasan_gul ~ 07 Ocak 2009 16:27