Asus notebook sorunu

Tarantula37
22-08-2015, 18:00   |  #1  
Tarantula37 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Selam arkadaşlar konuyu nereye açacağımı gerçekten bilemedim benim asus f83vf marka notebookum var şimdiye kadar sorunsuz kullanıyordum sabah kalktığımda pcyi açmayı denedim ekranda asus yazdı sonra gitti normalde burdan sonra windows açılması gerekirken tekrar asus yazdı altta bazen karışık kodlar beliriyor 5 6 haneli 06EA539 gibi şeyler ne olduğunu anlamadım güç düğmesinin yanında bi tuş daha var onunla oynadım sanırım bilgisayarı kapatıyorum o tuşa basıyorum renkli şekilde asus yazıyor farklı bi logo çıkıyor sonra normal asusa dönüyor ondan sonrası yine aynı biosa girebiliyorum pcyi hiren's boot cd ile açmayı denedim mini windows xp olarak açtım o da cdyi her zaman okumuyor öyle açtım işte harddisk falan görünüyor içindeki dosyalar görünüyor ama kendisi açılmıyor format atmayı denedim format cdsini görmedi başka cd denedim onuda görmedi garantisi falan zaten yok her parçayı söküp denedim olmadı asusta atk acpi diye bir şey varmış silinince donanımları görmüyormuş sildim mi silmedim mi hatırlamıyorum ama klavye takınca görüyor nasıl çözecem bilemedim

Son Düzenleme: Selçuk İslamoğlu ~ 23 Ağustos 2015 02:58 Neden:
Tarantula37
26-08-2015, 04:21   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

up Deli