ASUS PDA TÜM DONANIM VE YAZILIM SORULARINIZI SORUN

delikanli53
28-04-2011, 11:13   |  #401  
delikanli53 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
1,524 mesaj
Alıntı: berkema  
MyMobile123 /Windows Mobile 6 professional  kullanıyorum/ xp harika ama Win 7 home 64 açmadı.
Merhaba,

Açıkçası söylediklerinizden pek birşey anlamadım. Kurduğunuz bu işletim sistemlerini hangi modele kuruyorsunuz yada kurmaya çalıştınız. Pda larda 64 bit işletim sistemi çıktı da ben mi duymadım Gülümseme

berkema
28-04-2011, 12:56   |  #402  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Arkadaşlar merhaba
Kafanızı karıştırdım galiba ilginize teşekkür ederim.
Ben ASUS 535 PDA Windows Mobile 6 kullanıyorum, sorunum yok.
PDA yı usb aracılığı ile masa üstü  pc bağlantısı yaparak pc ekranında klavye ve mause yardımıyla kulanmak için XP İşletim sisteminde MyMobile123 pro ile bu olanaklara sahiptim. Fakat PC işletim sistemini Win 7 ile değiştirdim bu olanakları kullanabilmem için nasıl bir yol izlemeliyim. Teşekkürler

Son Düzenleme: berkema ~ 28 Nisan 2011 14:25
delikanli53
28-04-2011, 14:00   |  #403  
delikanli53 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
1,524 mesaj
Alıntı: berkema  
Arkadaşlar merhaba
Kafanızı karıştırdım galiba
Ben ASUS 535 PDA Windows Mobile 6 kullanıyorum, sorunum yok.
PDA yı usb aracılığı ile masa üstü  pc bağlantısı yaparak pc ekranında klavye ve mause yardımıyla kulanmak için XP İşletim sisteminde MyMobile123 pro ile bu olanaklara sahiptim. Fakat PC işletim sistemini Win 7 ile değiştirdim bu olanakları kullanabilmem için nasıl bir yol izlemeliyim. Teşekkü
konuyu araştırıp size geri dönüş yapacağım.

kabusss1482
25-11-2012, 01:27   |  #404  
Taze Üye
1 mesaj

sa  ben  yeni  asus  p535 aldım  daha önce  hiç pda  kullanmadım sırf merak ettigim için aldım ve  aldıgımda  programlar felan yüklü idi  ama ben  fotmat  attım  ve nasıl windows  ve navigason  ne bileyim diger programları nasıl yükleyecegimi bilmiyorum  yardım edermisiniz  çok zor durumdayım

İsmail MEVLANA
24-12-2012, 20:38   |  #405  
Taze Üye
3 mesaj

Hayırlı akşamlar dilerim, yapmış olduğunuz asus p535 pda hakkındaki açıklayıcı ve aydınlatıcı deneyimsel bilgileriniz için ne kadar teşekkür etsem azdır. Benim de sahibi olduğum bir asus p535 var ve ben hiç bir şeyinden anlayamadım doğrusu :) sanırım fransız kalıyorum bu telefona. Ben açıkcası bu telefonu sadece aracımda NAVİGASYON olarak kullanma niyetindeyim. Telefon olarak kullanabileceğimden emin değilim doğrusu. Sizden çok rica etsem benim gibi bir cahili açıklayıcı ve izah edici şekilde aydınlatır mısınız :) Sadece başlat menüsü var ve ben başlat menüsünden tıklayıp altına çıkan seçenekleri buldum. Henüz bir navigasyon seçeneği veya içinde yüklü bir navigasyon proğramı göremedim. Belki de vardır ancak ben nereden bakılacağını bile çözememiş vaziyetteyim. Çok karmaşık ve anlaşılmaz geldi bana bu pda. Lütfen en kısa zamanda bu problemimi çözmeye yardımcı olur musunuz ? Bir de benim yedek batarya almam gerekiyor bunun bataryasını en uygun nereden nasıl temin edebilirim. Yardımınız ve anlayışınız için şimdiden çok teşekkür ederim,Allah razı olsun. Saygılarımla...

İsmail MEVLANA
24-12-2012, 20:54   |  #406  
Taze Üye
3 mesaj

benimde asus p535 pda var ve benim bu cihazı kullanmam için hiçbir bilgim yok. sadece açıp-kapatıyorum. Start ve başlat menüsünü biliyorum bşka da bişey bilmiyorum. araç navigasyonu olarak kullanmak istiyorum. Lütfen bana yardımcı olur musunuz ? hiç bir navigasyon proğramı da yok, varsada bilmiyorum. Lütfen bana açıklayıcı ve aydınlatıcı bilgileri yazar mısınız, çok teşekkür ederim.

İsmail MEVLANA
25-12-2012, 15:02   |  #407  
Taze Üye
3 mesaj

Benim de asus p535 pda var ancak inanın hiç bir özelliğini kullanamıyorum tek ricam navigasyon olarak kullanmak istiyorum ben bu cihazı. Allah rızası için bana bir açıklayıcı cevap yazar mısınız. İçinde destinatör diye bir sayfa var dı ancak kaybettim şimdi hiç bulamıyorum zaten öncalari bulup tıkladığımda ise harita yok felan diyordu ! Ben bu cihaz hakkında çok olumlu ve pozitif kullanıcı tavsiyeleri duyuyorum ve okuyorum ancak bana yardımcı olacak hiç kimse yok mu yani şimdi. Allah rızası için biri bana ulaşır veya cevap vere bilir mi ? İsterseniz telefondan yardımda olur. Lütfen bana çağrı bırakın ben sizi arayayım 0537 345 67 60 Lütfennnn..