Asus Radeon Hd 5450 Sorunu

emre34_
03-06-2014, 01:58   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

S.a arkadaşlar benim bir sorunum var bugün asus radeon hd 5450 1gb'lık ekran kartı aldım neyse ekran kartını yuvasına taktım bilgisayarı açtım sonra görüntü gelmedi monitöre çıkarttım ekran kartını tekrardan taktım yine gelmedi görüntü biraz bekledim bilgisayarı kapatıp bi 1 saat kadar açmadım sonra bilgisayarı açtım görüntü geldi ve sonra birden birşey oldu müzik dinliyordum bilgisayarda takılı kaldı kendine res attı bilgisayar bu sefer tekrar görüntü gelmedi bilgisayara power kablosunu çıkarttım arkadan bi kaç saniye beklettim tekrar taktım bu sefer yine görüntü geldi monitöre yine aynı şekilde bi 10 dakka sonra bilgisayar res attı tekrar Ekran kararıp sonra yeniden başlattım kasadan bilgisayarı yine görüntü yok ama windowsun sesini duyuyorum sadece ekrana görüntü gelmiyoor yani gün içerisinde bunu sıkca uyguladım bu şekilde çileden çıkarttı beni önceki ekran kartım yanmadan önce onboarddan takılıyordum şimdi ekran kartım olduğu halde sanki onboarddan takılırmışcasına bilgisayar donuyor ama bazen sebebi ne olabilir bu şekilde yapmasının. Bu arada ayriyetten pek fazla önemi varmı bilmiyorum ama bilgisayar biraz havasız yerde çalışma masamın altında biraz dar bi yerde acaba havasız kaldığı için ısınıyor yoksa res mi atıyor o yüzden onuda çözemedim. Acaba Bilgisayarın Özellikleriylede bir alakası varmıdır özellikleri aşağıda:

Ekran Kartı Özelliği: Asus HD5450 DDR3 1GB 64Bit AMD Radeon DX11

Bilgisayar özelliği: Anakart:Foxconn

İşletim Sistemi:Vista

İşlemci : Amd processor 1.8ghz

Ram:2gb

emre34_
03-06-2014, 18:34   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar anlayan biri yok mu üretici firmasıyla görüştüm değişim yapıcaklar uyumsuzluk olduğunu söylediler  de bana bi yardımcı olabilirmisiniz  sistem özelliklerime uygun uyumsuzluk yaşamayacağım bir ekran kartı önerisi yapabilirmisin acaba ?