asus(securıty protect menager)

Banned
17-11-2008, 12:10   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
934 mesaj

Asus diz üstü kullanan arkadaşlar lütfen bilgisi olan yardım etsin çünkü kafayı yemek üzereyim.Asus f3sv240dr bir diz üstü kullanıyorum.Bununla beraber gelen securıty protect menager (spm) adında bir program var malumunuz üzere.Parmak iziyle windowsa girmekten kayıtlı olduğum sitelere otomatik olarak girmeme kadar pek çok işe yarayan çok kullanışlı bir program.Normalde ilk windows karşılama ekranı çıktığında parmak izimi okuttuğumda veya şifremi girdiğimde hem kendi hesabıma hemde bu securıty protect menager a log in oluyordum.Sonra ben bunun ayarlarıyla oynadım şimdi aynı işlemleri yaptığımda yani parmak izimi okuttuğumda kendi hesabıma giriyorum fakat spm a giremiyorum windows açıldıktan sonra my identity sayfasını açıp bir daha parmak izini ookutmam gerekiyor.Bütün ayarlarıyla oynadım hatta microsoft yönetim konsolundan açıp programı oradan bile ayarlamaya çalıştım olmadı.Programı silip asusun sayfasından tekrar indirip kurdum yine bişi değişmedi.Yardımda problemin açıklamasını buldum ama ingilizcem iyi olduğu halde nasıl düzelteceğimi çözemedim aşağıda onu veriyorum yardımcı olan birisi olursa çok makbule geçecek şimdiden teşekkürler ayrıca şuda olabilir bu programı kullanan varsa ayar pencerelerinin resmini bana yolladığı taktirde ben hatanın nerede olduğunu çözebilirim belki bahcivangil@windowslive.com

Logging on to ASUS Security Protect Manager from the user desktop
If you have selected to keep the original logon interface (for instance, the Windows logon dialog box from Microsoft) rather than the ASUS Security Protect Manager logon interface, you will not able to log on to ASUS Security Protect Manager at the same time as you log on to Windows. You may get the same result when using ASUS Security Protect Manager logon interface if you selected a pass-through logon option Do not Log On to ASUS Security Protect Manager in More menu on Introduce Yourself screen.

After Windows logon is completed and user desktop is shown, a balloon will be displayed prompting you to log on to ASUS Security Protect Manager. Click the balloon to launch the ASUS Security Protect Manager Logon Wizard.

SAİNT
17-11-2008, 13:18   |  #2  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

anlattığın sorunu anladım çözümünü bilmiyorum ama belki bi çare geri yükleme yapmayı denedinmi.

Banned
17-11-2008, 15:51   |  #3  
OP Banlandı
934 mesaj

denemez olurmuyum sildim bi daha yükledim yineaynı ya önemli bişi diil belki ama bu kadar basitbişiyi çözememek sinir bozucu

emre__
17-11-2008, 15:58   |  #4  
emre__ avatarı
Yıllanmış Üye
1,519 mesaj

bendeki ayarların ekran görüntüsünü yollayım ona göre ayarla :D

giristeki ilk ayar

pencerenin gözükmeyen yeri

bunlar en sonraki advanced bölümü

2

3

e-wallet

single on

Son Düzenleme: emre__ ~ 17 Kasım 2008 16:14
Banned
18-11-2008, 11:22   |  #5  
OP Banlandı
934 mesaj

emrecim saol sana bi mail attım umarım eline geçmiştir senden bir kaç ricam oldu bu mesajıda mailin eline geçmeme ihtimaline karşı yazdım

emre__
18-11-2008, 23:29   |  #6  
emre__ avatarı
Yıllanmış Üye
1,519 mesaj

arkdaşım kusura bakama maillere biraz bakamadım

şu 1

buda 2