atdmt yardım

cool_
27-12-2006, 13:23   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

selam arkadaşlar benim sorunum atdmt yani yeni farkediyorum genel daha önceleri hiç dikkatimi çekmemişti 2 haftadır cookieslerde sürekli bu cook yerleşiyor dikkat ettim genelde msn ve hotmaile girdiğimde çıkıyor.doctor spyware ve ad aware bunu temizliyor ama yine yerleşiyor.bugün pcyi açtığım gibi yine çıktı msne ve hotmaile girmediğim halede hemde nedir anlamadım.kasperskyla tarattığımda virüs bulmuyor,sordum soruşturdum bazıları bu msne hotmaile girdiğinde herkeste çıkıyor diyor bazıları sorun sende diyor. sürekli atdmt.com yani.google da pek iyi şeyler yazmıyor bununla ilgili bilgisi olan varmı bu nedir tamamen yok olmazmı,hepinizde varmı bu.çok teşekkürler

BOOMFUNKMCS
27-12-2006, 13:37   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

EĞER ad-aware teklikeli olarak görüyorsa daha etkin bir temizlik aracı kullanmalısın.AMA özellikle msn konuşmaları,çeşitli sitelere giriş çıkışlar  bir şekilde şifreli olarak kaydedilir.bu bir tehlike değildir.durum ciddi ise en iyi yöntemlere baş vur,eğer durum normalse birde CCleaner i denemende fayda var(sadece temizlik).

cool_
27-12-2006, 13:46   |  #3  
OP Taze Üye
9 mesaj

sağol arkadaşım yorumun için taramalarda çıkıyor evet ama tam net bir kurtuşu yok sanırım.tehlikeli bir durum değil yani sen hiç denk geldinmi bu cookiese

BOOMFUNKMCS
27-12-2006, 13:48   |  #4  
Yıllanmış Üye
3,373 mesaj

msn de çok fazla kişi ile muhabbet ettiğimde ve dünya kadar site dolaştıktan sonra CCleaner programını çalıştırıp temizle dediğimde neler neler çıkıyor şaşıyorum.bir tık la temizle dediğimde rahatlıyorum.sende dene istersen,marifetleri fazla ayrıca.

cool_
27-12-2006, 18:37   |  #5  
OP Taze Üye
9 mesaj

sağol dostum yorumun için bu ccleaner spy taraması gibi bişeymi,peki sen hiç msn hotmailde atdmt cook la karşılamştınmı ne olduğuna dair bir fikrin varmı.teşekkürler

can_n01
27-12-2006, 18:51   |  #6  
Yıllanmış Üye
347 mesaj
BOOMFUNKMCS
msn de çok fazla kişi ile muhabbet ettiğimde ve dünya kadar site dolaştıktan sonra CCleaner programını çalıştırıp temizle dediğimde neler neler çıkıyor şaşıyorum.bir tık la temizle dediğimde rahatlıyorum.sende dene istersen,marifetleri fazla ayrıca.
ccleaner cok iyi program su adresten indirebilirsin turkce dil secenegide var

yazarsin olmazsa

cool_
30-12-2006, 10:35   |  #7  
OP Taze Üye
9 mesaj

çok teşekkürler arkadaşlar ilginiz için.

BOOMFUNKMCS
30-12-2006, 12:41   |  #8  
Yıllanmış Üye
3,373 mesaj

CCleaner,sadece internetin atıklarını temizliyor arkadaşım.internet explorer,mozilla firefox ve opera  tarayıcılarının artıklarını bir güzel temizliyor.hiç bir sistem dosyasına zarar vermiyor.üstelik progam ekle/kaldırdan kaldıramadığın programları kaldırmanada yardım ediyor ve kayıt defteri sorunlarını çözebiliyor.

atdmt cook,sanırım "cook" tan anlaşılacağı üzere bir çeşit çerez.ben hiç karşılaşmadım bununla.sanırım güvenlik sistemim işini bitiriyorda ben fark etmiyorum.

cool_
31-12-2006, 09:24   |  #9  
OP Taze Üye
9 mesaj

çok sağol arkadaşım teşekkürler..