Ati hd 6570 çift monitör hatası

kural1984
18-01-2015, 00:22   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar bende Ati 6570 ekran kartı mevcut.2 tane de monitör var.Ekran kartının çıkışları biri vga diğeri ise dvi.Çift monitör için dvi vga dönüştürücü de aldım.Ancak bir türlü 2 monitör aynı anda görmüyor.Denemediğim yöntem kalmadı.Monitörleri tek tek denediğimde görüntü alabiliyorum ama ikisi takılıyken birine hiç görüntü gelmiyor.Daha önce Nvidia ekran kartım vardı çift monitör kullanıyordum sıkıntısız şekilde ancak şu an kullanamıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim

DiamondMines
18-01-2015, 16:46   |  #2  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: kural1984  
Arkadaşlar bende Ati 6570 ekran kartı mevcut.2 tane de monitör var.Ekran kartının çıkışları biri vga diğeri ise dvi.Çift monitör için dvi vga dönüştürücü de aldım.Ancak bir türlü 2 monitör aynı anda görmüyor.Denemediğim yöntem kalmadı.Monitörleri tek tek denediğimde görüntü alabiliyorum ama ikisi takılıyken birine hiç görüntü gelmiyor.Daha önce Nvidia ekran kartım vardı çift monitör kullanıyordum sıkıntısız şekilde ancak şu an kullanamıyorum.Yardımcı olursanız

Olması lazım. 2. monitör ile DVI ile giriş yapman gerekebilir. VGA dönüştürü değil, DVI veya HDMI kullanman gerekiyor galiba anladım kadar.

kural1984
19-01-2015, 01:06   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Ne demek istediğinizi anlamadım hocam? ekran kartında bir adet dvi bir adet de vga çıkışı var.Monitörlerin ikisi de vga çıkışlı.yani monitördeki dişi vga çıkışını dönüştürücü ile dvi çevirdim ancak 1 monitörden görüntü alınamıyor????

CemTnTn
23-01-2015, 14:23   |  #4  
CemTnTn avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 44
695 mesaj
How to set up Dual MonitorsHow to set up Dual Monitors
How to set up Dial Monitors,

How can i have two monitors on my PC? This tutorial will help you to set up two monitors on your computer, talk you through the different types of input, and help to install a graphics card!

Don't forget to like and subscribe if you found this video helpful!

Son Düzenleme: CemTnTn ~ 23 Ocak 2015 14:23