autorun.gen trojan yarım edin

lomber1
19-10-2008, 12:28   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

kardes bende çıkıyorutorun.gen trojan kasperks nod32 avas AVG Anti-Virus Free Edition

McAfee antivirus Norton Virus Spyware Doctor  adware F-Prot Antivirus   Panda

Antivirus Pro 2009 bende çıkyor  kaç kere format atım C D Yİ DE sildim boş :( caresi

yokmu  kardes bilen varsa soylesin 5 kere bilgisyarcı çagırdım hocam onlarda yapamadılar

:( pc sağlam ama interneti takıyorum 5-10 dk geçiyor donyor

bilen varsa msn yada site bana mesaj yazsın ilhan_0047@hotmail.com cevap bekliyorum

sticker
19-10-2008, 14:49   |  #2  
Yıllanmış Üye
669 mesaj

format atmana rağmen virüsmü var bilgisayarında...şöyle yapalım:bilgisayara girip,c sürücüsündeki old filesi sildinmi?eğer virüs cyada d sürücüsünde ise mesela sen formatı sadece c ye attı isen virüs d  deise virüs gitmez dimi??o halde hem c hem de  d deki windows old files var ise onları sil. belki bu sana yardımcı olur..

kalamarr
19-10-2008, 16:58   |  #3  
Yıllanmış Üye
561 mesaj

autorun virüsünü temizlemek için aşağıdaki konudaki yorumlardan faydalanabilirsiniz:

https://www.chip.com.tr/forum/AutorunInf-virusu_t72919.html

piRe_
19-10-2008, 20:34   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,183 mesaj
lomber1
kardes bende çıkıyorutorun.gen trojan kasperks nod32 avas AVG Anti-Virus Free Edition

McAfee antivirus Norton Virus Spyware Doctor  adware F-Prot Antivirus   Panda

Antivirus Pro 2009 bende çıkyor  kaç kere format atım C D Yİ DE sildim boş :( caresi

yokmu  kardes bilen varsa soylesin 5 kere bilgisyarcı çagırdım hocam onlarda yapamadılar

:( pc sağlam ama interneti takıyorum 5-10 dk geçiyor donyor

bilen varsa msn yada site bana mesaj yazsın ilhan_0047@hotmail.com cevap

Formatladığınızı yazmışsınız ama belliki bir şeyleri eksik yada yanlış yapmışsınız. Çözüm için aşağıdan imzamdaki BİLGİSAYARA FORMAT ATMADAN VİRÜSLERİ TEMİZLEME başlığına bakın. Arıca konuyla ilgili evinize çağırdığınız o beş adamla tüm irtibatınızı keserek bir daha evinize almamanızı öneririm.