AV Video Morpher 3.0 [02.05.2010]

CHIP Online
02-05-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Hepsi bir arada bir film editörü olan AV Video Morpher sayesinde ev eğlence merkeziniz tamamlanacak.Kendi filmlerinizi oluşturun, dublaj yapın ve DVD'ye yazın! izlemeye, değiştirmeye, dönüştürmeye, yakalayıp kaydetmeye ve yüklemeye yarar.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

Hepsi bir arada bir film editörü olan AV Video Morpher sayesinde ev eğlence merkeziniz tamamlanacak.Kendi filmlerinizi oluşturun, dublaj yapın ve DVD'ye yazın! izlemeye, değiştirmeye, dönüştürmeye, yakalayıp kaydetmeye ve yüklemeye yarar.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumKullanım alanlarıKendi dublajınız ile kendi filminizi hazırlayın, efektler ekleyin.
Orijinal sesleri çıkartın
Hayalet, uzaylı, din adamı gibi efektlerle aktörlerin seslerini değiştirin
Çizgifilmeler, şovlar, kişisel belgeseller hazırlayın...

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: AV Video Morpher 3.0

çağdaşefe
02-05-2010, 14:34   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
68 mesaj

Sevgili editörüm programı kurdum aktivasyon için meil gönderdim ama
     aktivasyon şifresi gelmiyor iki ayrı meil verdim ikisine de gelmedi  nasıl aktive edicez bu programı ?
      Bundan önceki programlardada aynısı oldu  bunun nedeni nedir ne yapabilirim ??

hakki.sert
02-05-2010, 17:10   |  #3  
Yıllanmış Üye
581 mesaj

Mail yollamıyorlarsa Windows Movie Maker neyinize yetmiyor ne olduğunu bilmediğiniz sitesi bile olmayan bir programı yüklemeyin demek istemiş olabilirler. :)

sehmuz02
02-05-2010, 19:04   |  #4  
Taze Üye
7 mesaj

Windows movie maker her bakımdan yetersiz bir program 0 efeakt 0 geçiş efekti hiçbirşeyide yok bunuda ekstra olarak indirdim 4 video programom daha var ama bu programın mantığını anlayamadım timeline yok bişi yok efekti direk dosayaya eklemek içinmi acaba ?

çağdaşefe
02-05-2010, 21:06   |  #5  
Üye
68 mesaj

Hakkı sert arkadaşım , benim mowi makerden daha güzel programlarım var ..ama bu programı merak ettim kurdum,  mutlaka bir oyun olduğunu zaten tahmin ediyordum. elimde değil bu köşeye bağımlı oldum ben
       aldatıla aldatıla da akıllanamadım hala ..yani hakettim ...farkındayım...

çağdaşefe
03-05-2010, 21:51   |  #6  
Üye
68 mesaj

Çok gecikmiş bir açıklama çünki programı çöpe attık çoktan..keşke bu açıklamayı programın süresi dolmadan yapabilseydiniz ...
      Aldatmaca değil diyorsunuz ama o sayfaya girdiğinizde emeilinizi yazıp gönderdiğinizde keyin oralarda biyerde yazılabileceğini nerden bilebilirdimki ?zaten sayfa türkçe değil gogl çevirisindende bişey anlaşılmıyor mantıken insanın aklına meilimize key gönderileceği geliyor.
      Editörümüz program yayınlanınca süresi dolana kadar  programla ilgili yazılan meillere zamanında cevap verebilseydi böyle emeklerimiz boşa gitmezdi.
       Sizden dileğimiz her yeni programda süre dolana kadar size yazılan meillere cevap vermeniz...Bu kadar basit bir çözüm varken okuyucularınızı hem zaman kaybı hem kota kaybı hem strese sokmaya hiç gerek yok ..elbette bazı şeyleri öğreneceğiz ama buşekilde  öğrenmemiz bence yanlış..
          Zahmetleriniz için sonsuz teşekkürler...

çağdaşefe
04-05-2010, 22:06   |  #7  
Üye
68 mesaj

Yazınızı bugün okudum ..
            Çok emek çekmişsiniz ellerinize sağlık...Size zahmet ettim kusura bakmayın..Emeğiniz için sonsuz teşekkürler...

GeçeninYargıcı
05-05-2010, 01:19   |  #8  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Celladbey reklam kırıcı kullan.
Bu yüzden yazamıyorsun. Ad Muncher tavsiye ederim  farkı göreceksiniz.

GeçeninYargıcı
05-05-2010, 01:23   |  #9  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Cellad bey.
Aston Menu setup 2.0.0.2 dil dosyasınını açabildinizmi açtıysanız nasıl açtınız???

GeçeninYargıcı
05-05-2010, 12:53   |  #10  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Cellatbey.
Sayfaya yazı yazarken sayfanın kendini sürekli günçellediğini söylemiştiniz
yazdığınız yazıları not defterinde yazıp o şekilde sayfaya aktardığınızı söylemiştiniz
Dediğiniz doğrudur bu gün  benimde dikkatimi çekti 2 satır dahi yazamıyorsun sayfa hemen kapanıyor
kanımca bu güncelleme olamaz sürekli günçellenmesi mümkün değil
siteye fazla yazı yazılmasın diye önlem alınmış olabilir
ama yapılan  eğer öyleyse çok ayıp  hiçbir yerde böyle birşey başıma gelmedi kendilerine sormak lazım
neden böyle olduğunu.
Neyse asıl konuya dönelim geçen gün  ismini yanlış hatırlamıyorsam
veysel isimli  birine çeviri konusunda  bilgi verdiğinizi görmüştüm
buyüzden sorma gereği gördüm Aston Menu Dil dosyası A2LNG ismi ile yazılmış
ne yaptıysam dosyanın içine girip çeviri yapamadım denemediğim program
kalmadı desem yeridir bu yüzden sorma gereği gördüm.
Hoşca kalın.

medikalmali
10-05-2010, 22:20   |  #11  
Yeni Üye
20 mesaj

arkadaşlar konmunun dışında olacak belki ama yeni bir site tasarladım eleştriye ihtiyacım  var.

www.webteders.6te.net

Son Düzenleme: medikalmali ~ 10 Mayıs 2010 22:22