Ava Find 1.5 (trkç.)

viking20
08-01-2008, 16:47   |  #1  
viking20 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: May 2006

Ava Find 1.5 trkç.;Freeware;(955.77K)
download:
türkçe yama için:(sadece kurun\indirin ve PC kapa\aç yapın yeterli,içinde key,crack,serial,patch.. vs. yoktur)

Tanıtım:
Ava Find mükemmel özelliklere sahip bir dosya arama yazılımıdır. Sisteminize kurulduktan sonra tüm sabit diskinizi taramakta ve bu tarama sonuçlarını önbelleğine kaydetmektedir. Bu sayede sizin aramak istediğiniz tüm dosya ve klasörleri anında bulup istediğiniz biçimde gösterebilmektedir. Bu önbelleğe alma işlemini de oldukça kısa sürede bitirip kullanıma hazır hale gelmektedir. (Benim sistemimde 64GB'si dolu sabit diskimi önbelleğe alması sadece 92 saniye sürdü.) Yazılımla tüm kategorilerde arama yapabileceğiniz gibi; müzik, video, resim, program, innDirilen dosyalar biçimindeki kategorilerde de arama yaptırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ana menü üzerindeki "Find"(Bul) kutucuğuna bulmak istediğiniz dosya veya klasörün adını yazmaktır. Sonuçlar daha siz sözcüğü yazarken çıkmaktadır. Bu da Ava Find'in hızını ortaya koymaktadır. Anlık gösterim özelliği olarak nitelendirebileceğimiz bu işlev tabii ki mevcut önbellek kaydı ile gerçekleştirilebilmektedir.
Yazılımın Genel Özellikleri
# *Klasörlerin içinde arama yapmadan, yakın zamanlarda indirilen dosyaları bulma.
# *Sadece kaydettiğiniz belgelerinizi bulabilirsiniz. Bu belgeleri nereye kaydettiğinize dikkat etmeyebilirsiniz, Ava Find rahatlıkla bulabilmektedir.
# Herhangi bir dosya veya klasörü bilgisayarınız üzerindeki adıyla anında bulabilirsiniz.
# Müzik ve video dosya tarayıcısıyla medya klasörlerini birer birer arayarak, ihtiyacınızı karşılar.
# En son açılan dosyaları bulabilir ve sık kullanılan öğeleri listenin üstünde gösterebililirsiniz.
# **Ağ sürücülerinde arama: evinizdeki veya ortak ağ üzerindeki diğer bilgisayarlarda dosya ve klasör bulabilirsiniz.
# Gelişmiş arama: çeşitli karakterler kullanılarak karmaşık ve zor bulunan dosyaları bulabilirsiniz.
# *Arama kaydı: her zaman aynı arama kriterlerini kullanmak istemeyebilirsiniz. Bu durumda istediğiniz arama biçiminizi kaydederek istediğiniz zaman kullanmanız mümkündür.
# *Arama sonuçlarını kaydetme: arama sonuç listesinin çıktısını alma veya başka ihtiyaçlarınız için bu sonuç listesini kaydedebilirsiniz.
# Sabit diskinizi temizleyin: bilgisayarınızda gereksiz biçimde yer kaplayan büyük dosya ve klasörleri göstererek bunlardan kurtulabilirsiniz.
# *Klasör boyutları: arama sonucunda bulunan klasörlerin boyutlarını görebilirsiniz.
# *Dosya gezgini hareketleri: Windows Gezgini'nde olduğu gibi her bir dosya için sağ tıklama menü seçeneklerini kullanabilirsiniz.İyi kullanımlar.

Son Düzenleme: viking20 ~ 09 Ocak 2008 22:44