Aver TV Capture HD H727

erdemkarayel
18-03-2014, 01:07   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhabalar çok uzun zamandır bir çok yerde cevap aradım ama bir türlü net bilgi verebilen olmadı burada kullanan veya bilgisi olan birileri yardımcı olursa çok sevineceğim. Soruma gelirsek başlıktaki capture kartı ile HDCP korumalı içerikler yani Digiturk, D-Smart gibi yayınları izleyip kaydetmek mümkün mü? Bazı incelemelerde üründe HDCP desteği olmadığı belirtilmiş fakat normal HDMI'dan değil de 10in 1 olan HDMI portundan kompozit ile bağlandığında da 1080i görüntü yakalanıp kaydedilebileceği belirtilmiş bu durumda 10in 1 girişinden kompozit ile bağlayıp HDCP'a takılmadan izleyip kayıt yapmak mümkün olabilir mi?

rockburockk
11-07-2014, 20:57   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Cevap vermekte biraz gecikmiş olsamda mevcut üyeliğimi kabul etmeyip yeni bir kullanıcı adımla sisteme girip cevap vermek istedim.Urun hakkında fazla bilgim ürünü alana dek yoktu.Bugun itibariyle sahip oldum.Dediğin gibi kompozit girişten kayıt mümkün.Lâkin en fazla 1080i/720p' ye kadar.Ayrıca HDMI girişi de mevcut.Ürünün TR Kullanma Klavuzunda çok net bilgi olmamakla beraber DRIVER (sürücüsü) kutu içinden çıkmadı.