Avermedia TV GO 007 FM Plus yardım

Dicklers
13-09-2006, 00:36   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Arkadaşlar bende Avermedia TV GO 007 FM Plus var ve kayıt yaparken seçenekler var mpeg1 mpeg2 avi vcd dvd vs. Kayıt yapıyorum fakat kaydı izlerken yarısından sonra artık konuşmalarla hareketler birbirini tutmuyor... Mesela reklamlar devreye giriyor... İlk Ülkerin reklamı yapılıyor daha sonra bekonun... Ülkerin reklamını izlerken bekonun sesleri geliyor... Sesler daha hızlı görüntü ise normal hızında... Sizce bunun sebebi nedir veya sizce yayın akışını izlediğim gibi kayıt yaptıktan sonra izleyebilmek için nasıl kayıt yapmam lazım... Bana yardım ederseniz çok sevinirim.

barisaydiner
16-09-2006, 15:49   |  #2  
Yıllanmış Üye
486 mesaj

o sorun genellikle sistem gereksinimlerini karşılayamamadan olur.
o işlemleri yaparken sistemi yüklenme.
sistemindeki hardware leri bence yenile ama donanımlarım zaten iyi diyorsan başka bir sebep neden olabilir bilemiyorum.

LeWo
19-09-2006, 20:51   |  #3  
Taze Üye
2 mesaj

BENİM NOTEBOOK'UMDA AVERMEDIA CARDBUS PLUS TV KARTI VAR.
FAKAT WINDOWS XP AUTOUPDATE DEN SONRA "TV VIDEO SINYAL ALMA CİHAZI ÇALIŞMIYOR,SÜRÜCÜNÜN DOĞRU TAKILDIĞININDAN EMİN OLUN"MESAJI VERİP ÇALIŞMAMAYA BAŞLADI BU SORUNU YAŞAMIŞ ARKADAŞLARINDA YARDIMCI OLMALARINI RİCA EDİYORUM..

ozankadirözkan
06-10-2006, 13:12   |  #4  
Taze Üye
8 mesaj

merhaba Dicklers.
Kartın line-out'unu(ses çıkışı), ses kartının line-in(ses girişi) girişine takın. Daha sonra ses kartınızın ses ayarlarından kayıt kısmına girip Line-in seçili olduğundan emin olun. Yoksa ses ve görüntüde senkron kaybı olabiliyor ve "timeshift" özelliğini kullanıp görüntüyü geri aldığınızda canlı yayının sesi gelmeye devam edebiliyor. Buna dikkat ettikten sonra kartın özelliklerini kayıtlarınızda ve canlı yayında sorunsuz kullanırsınız.

yazının gerisi  http://www.pclabs.gen.tr/article.asp?doc=336
okunamanı tavsiye ederim.