Avermedia tv kartı problemim

kingofthesky
09-12-2006, 18:43   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Arkadaşlar selam...
Win xp serv.pack 2 yi kullanıyorum.external olarak (usb den baglanan)tv kartı sahibiyim.Driverlarını avermedia nın kendi sitesinden indirip yükledim.Reboot olduktan sonra cihazı baglıyorum fakat "aygıt tanınamadı"mesajı veriyor.
Bu sorunu nasıl çözerim lütfen yardım ediniz...

kingofthesky
09-12-2006, 18:48   |  #2  
OP Taze Üye
4 mesaj

Ekran Kartım budur...

egemengiga
09-12-2006, 20:58   |  #3  
Yıllanmış Üye
4,298 mesaj

anakartinin ozelliklerini yazarsan yardimci olabilirim. eger cihaz saglam ise kurulumda bir hata olusmus olabilir. USB aygitlari kurmanin en guvenli yolu; once aygit takili degilken suruculeri yuklemek ve bilgisayari yeniden baslatmaktir. daha sonra aygiti baglayip tanitim islemini tamamlamak gerekir. avermedia nin kendi sitesinden indirilen turkce suruculerin bazilarinda hatalar olabiliyor. orjinal cd den biraz farkli cikabiliyor nedense...

kingofthesky
09-12-2006, 21:08   |  #4  
OP Taze Üye
4 mesaj

anakartinin ozelliklerini yazarsan yardimci olabilirim. eger cihaz saglam ise kurulumda bir hata olusmus olabilir. USB aygitlari kurmanin en guvenli yolu; once aygit takili degilken suruculeri yuklemek ve bilgisayari yeniden baslatmaktir. daha sonra aygiti baglayip tanitim islemini tamamlamak gerekir. avermedia nin kendi sitesinden indirilen turkce suruculerin bazilarinda hatalar olabiliyor. orjinal cd den biraz farkli cikabiliyor nedense...

Anakartım gigabyte 8IP1000-G 865 chipset.bütün sürücüleri tamam ama calıstıramıyorum..Aygıt takılı degilken kurdum ama yine calısmadı...

egemengiga
09-12-2006, 21:46   |  #5  
Yıllanmış Üye
4,298 mesaj

baska PC de de dene olmazsa aygit bozuk demektir.