AVG'yi sildim ve internet gitti.(Tanımlanmayan ağ)

ahmetb
10-06-2018, 19:04   |  #1  
ahmetb avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhaba arkadaşlar, şimdi avg internet security programının süresi bitmişti. Bende sildim aslında ilk başta silemedim %72 de takılı kaldı. Bende revo uninstaller kullanarak bir kez daha denedim yine olmadı en son bilgisayardaki avg bağlantılı her şeyi sildim ve denetim masasına gittiğimde silinmişti. Sorunda şu ilk denememde yani normal yollarla denerken wi-fi simgesine ünlem geldi. Bende pek takmadım sonra yeniden başlattığımda  sorun devam ediyordu tanımlanmayan ağ internet erişimi yok. diyordu. Bende biraz araştırdım ve şunları denedim :

1- Dns adresini ve ip adresini değiştirmek.

2- Sürücüyü kaldırıp tekrar yüklemek(atheros ar9285).

3- Sürücüyü güncellemek.

4- Sürücüyü sürücü listesinden modemim ile değiştirmek.

5- videoda (( 1.24 de başlıyor) bahsedilen bir driver vardı AVG'ye ait. Onu "yükle" seçeneğinden geri yüklemek.

Bunların hiçbiri bir şeye yaramadı. Modem:asus dsl-n16

Internet:turk Net 75 mbps

Her ne kadar modemi ve interneti vermiş olsamda ikisiylede alakalı olduğunu düşünmüyorum. Konuda deneyimi veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Sistem Bilgilerim
Pc bozuldu
11-06-2018, 15:17   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

kardeş bilgisayarını formatlamayı dene yada bilgisayarcı format atsın onu denedinmi

bide modemin kablosuylada oynamayı dene şu telefon kablosu (varsa tabi ]onla da oynamayı dene bi hassas yerivarsa  yoksa sorun senin bilgisayarındamı?

Son Düzenleme: Pc bozuldu ~ 11 Haziran 2018 15:21