Avira Premium Security Suite 9.0.0.327 Beta

viking20
15-02-2009, 19:09   |  #1  
viking20 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

Avira Premium Security Suite 9.0.0.327 Beta (today);32.6MB

The Avira Premium Security Suite protects you in a very comprehensive way against the dangers from the Internet. It offers you numerous advantages over the virus protection offered in the AntiVir Premium Edition. In addition to AntiVir, the Suite offers an integrated firewall that wards off attacks such as DoS attacks (Denial of Service attacks) or port scans and spam filtering to help you manage the complex attacks on your mail box.
The advantages:
- Complete security package with virus scanner, email protection, Personal Firewall, AntiSpyware, AntiPhishing, ...;
- Very easy to install;
- One click configuration with individual selection between standard and expert configuration;
- Extremely high performance and detection capacity by using the latest standards (AHeAD technology);
- Extremely small program and signature updates make sure that the protection against attackers is always up-to-date;
- Take control of your inbox with Avira's advanced antispam technology.
- AntiSpam, AntiPhishing and Rootkit Protection;
New: - Virus check of every file and archive access;
- Protection of active processes against undesired breakups;
- Perfect for game tasks through the "Game mode"
Premium Protection:
* AntiVir
* AntiAdware
* AntiSpyware
* AntiDialer
* AntiPhishing
* EmailScanner
* FireWall

----------
İnternette sörf yapıyor musunuz? Online alışveriş yapıyor musunuz? E-mail ile haberleşiyor musunuz? PC üzerinde banka işlemleri yapıyor musunuz? Avira Security Suite ödüllü virüs korumasına ek olarak, ekstra firewall, antispam ve yedekleme fonksiyonu ile sizi güvenle korur.
AntiVir
AntiAd/Spyware
AntiPhishing
AntiRootkit
AntiDrive-by
AntiBot
EmailScanner
WebGuard
RescueSystem
BackupSystem
AntiSpam
FireWall
GameMode

Son Düzenleme: viking20 ~ 16 Şubat 2009 00:34
kungen
15-02-2009, 19:27   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

Evet Cok GüzeL Bİr AntiVir Bende kuLaniyorum Tavsiye Ederim ArkadasLaraaa.

Recep Baltaş
15-02-2009, 19:59   |  #3  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Ücretsiz AV'ler içinde en iyisi.

En kötüsü de Avast :)

ziyaaa
16-02-2009, 02:31   |  #4  
Yıllanmış Üye
309 mesaj
Recep Baltaş

ücretsizler içerisinde en iyisi tamam onuda kabul ettik ama en iyisi buysa işimiz var demek.Ücretsiz programlar güvenlik sağlayamıyor ücretli virüs programlrı kullansınlar.Ben denedim aviranında ücretsiz olanını denedim başkalarınıda denedim hiçbiri yeterli bir koruma yapamadı.Kaspersky norton  avira da olabilir bunların ücretli olanları kullanılsın mümkünse.Ücretsiz virüs programlarına hayır diyorum.

Mustafa Can
16-02-2009, 14:37   |  #5  
Mustafa Can avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,248 mesaj
Recep Baltaş

Avast'a şikayet etcem seni

Avast'ın açılışta tarama özelliği var (gerisi kötü)

fullspeed10
16-02-2009, 14:39   |  #6  
Üye
67 mesaj

ben 9. sürümünü göremedim :(

mancukya
16-02-2009, 15:46   |  #7  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
2,844 mesaj
ziyaaa
ücretsizler içerisinde en iyisi tamam onuda kabul ettik ama en iyisi buysa işimiz var demek.Ücretsiz programlar güvenlik sağlayamıyor ücretli virüs programlrı kullansınlar.Ben denedim aviranında ücretsiz olanını denedim başkalarınıda denedim hiçbiri yeterli bir koruma yapamadı.Kaspersky norton  avira da olabilir bunların ücretli olanları kullanılsın mümkünse.Ücretsiz virüs programlarına hayır diyorum.
Antivir nasil koruma saglamiyormus ? ve neyi baz alarak bunu söylüyorsun Antivirin bedava versiyonu olmasi sadece piyasada kalitesi ile yer edinebilmek icindi.
Mantiga bakya paraliysa iyidir görüyoruz ozaman nod32 ve nortonun halinide

ziyaaa
16-02-2009, 16:42   |  #8  
Yıllanmış Üye
309 mesaj
mancukya
Antivir nasil koruma saglamiyormus ? ve neyi baz alarak bunu söylüyorsun Antivirin bedava versiyonu olmasi sadece piyasada kalitesi ile yer edinebilmek icindi.
Mantiga bakya paraliysa iyidir görüyoruz ozaman nod32 ve nortonun
pc ye sadece antivirin bedava versiyonunu kuruyorlar bu yeterli değil arkadaş tek başına korumuyor işte antivir premium security suite kullansnlar ona birşey demem iyi korur.Neye göre diyorum onu acıklayayım kendim kullanıyorum .Benim için sorun olmuyor bakıyorum herkes güvenliğine cok düşkün burada o yüzden tek başına ücretsiz versiyonu yeterli degil güvenlik isteyenler format atmaktan hoşlanmayanlar avira premium security kursunlar.Kaspersky nod 32 de olabilir.

ziyaaa
16-02-2009, 16:46   |  #9  
Yıllanmış Üye
309 mesaj

üCRETSİZ VİRÜS PROGRAMLARINA HAYIR PARALI OLSUN HANGİSİ OLURSA OLSUN KahkahaİSTEYEN İSTEDİĞİNİ SECER .PARA PARA PARAKahkaha

viking20
16-02-2009, 20:31   |  #10  
viking20 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

AVİRA PSS
ESET SS
GDATA İS
KİS 2009
NİS 2009
'diye özetliyebiliriz(alfabetik).
(yanına)
en az 3 adet AntiSpyware
bir adet HİPS
bir adet AntiMalware
bir adet AntiTrojan
ve de (bence en önemlisi)
iyi bir (bilincli)kullanıcı,He He.İşte size güvenlik 2009.
Edit:
1-eğer ki AVİRA PSS in dışındaki bir yazılımı kullanıyorsanız(tercih ettiyseniz),yanında sadece tarama amaçlı AVİRA AntiVir PersonalEdition Classic(*)tavsiye edilir.
2-ComboFix[**],a-squared HiJackFree[***],HiJack This[****]ve a-squared Free[*****]gerektiğinde kullanılmak üzere(notunuza alın)aklınızın bir köşesinde bulunsun.Özellikle sonuncuyla(haftada 1-2 kez,deep scan)güncelleyip taratın.
3-AntiSpyware seçimi size kalmış,fakat 8 saatde bir güncellemesi ve trojan yakalamadaki ustalığı ile SÜPERAntiSpyware Free 'yi bilhassa öneririz.SÜPERAntiSpyware ile Güv.modda tarama yapmayın,dikkat edin.

4-İzinsiz Girişleri Saptama Sistemleri:

[HIPS,NIPS,CBIPS,RBIPS]
HIPS[******] ve NIPS[*******]Karşılaştırması
a)HIPS tüm kodları analiz edebilir ve tüm şifreli ağlarla başa çıkabilir.
b)NIPS ağa bağlı ana makinelerdeki işlemci ve hafızayı kullanmaz, kendine ait işlemci ve hafızaya sahiptir.
c)NIPS tüm sistemin güvenlik kaderini belirleyen baş öğedir , kimilerince dezavantaj olarak nitelense de bu özellik NIPS'leri kolay idame edilir kılmaktadır.NIPS (Network Intrusion Prevention System):(NIPS)sisteme gelen bilinen ve bilinmeyen atakları gerçek zamanlı olarak durduran teknolojinin adı.NIPS ürünlerinin performansı,yoğun atak altında gösterdiği performans ile ölçülür. Bazı ürünler yoğun trafik ve yoğun atak altında normal şartlarda yakalayabildiği atakları kaçırmaya başlarlar ya da ağ iletişimini inanılmaz ölçüde yavaşlatabilirler. Bu konu ile ilgili NSS test raporlarında detaylı bilgi bulabilirsiniz.
-----------------------------------

GDATA yı biraz daha açalım:

* G DATA AntiVirus 2009
* G DATA InternetSecurity 2009
* G DATA TotalCare 2009
* G DATA NotebookSecurity 2009
* G DATA AntiVirus Business 9.0
* G DATA AntiVirus Enterprise 9.0
* G DATA ClientSecurity Business 9.0
* G DATA ClientSecurity Enterprise 9.0
GDATA 2008’in test şampiyonu :GDATA Internet Security 2009

-------------------
(*)bilgi için

[**]bilgi için
türkçe

ingilizce==>How to use ComboFix ?

burd.
[***]bilgi için

[****]bilgi için

[*****]bilgi için

[******]bilgi için
HIPS http://doctus.org/hips-yazilimla ... llikleri-t7581.html

[*******]bilgi için
NIPS http://www.beyazsapka.org/yazi.aspx?id=35
afiyet olsun.

Son Düzenleme: viking20 ~ 27 Şubat 2009 01:44
Ozan Can
20-02-2009, 20:48   |  #11  
Yıllanmış Üye
913 mesaj
Mustafa Can
Avast'a şikayet etcem seni

Avast'ın açılışta tarama özelliği var (gerisi kötü)

açılışta tarama kis ve esetde de var

mancukya
21-02-2009, 00:36   |  #12  
Yıllanmış Üye
2,844 mesaj
ziyaaa
pc ye sadece antivirin bedava versiyonunu kuruyorlar bu yeterli değil arkadaş tek başına korumuyor işte antivir premium security suite kullansnlar ona birşey demem iyi korur.Neye göre diyorum onu acıklayayım kendim kullanıyorum .Benim için sorun olmuyor bakıyorum herkes güvenliğine cok düşkün burada o yüzden tek başına ücretsiz versiyonu yeterli degil güvenlik isteyenler format atmaktan hoşlanmayanlar avira premium security kursunlar.Kaspersky nod 32 de olabilir.
Nod32 li kac tane pc temizledim cevremde neyi baz aliyorsunuz crack yemesinimi sevgili arkadasim ?
Antivir Free versiyonu güvenlik duvari ve anti malware ile desteklenmesi gerekiyor o konuda haklisin ama ne acidirki anti malware bulup silebildigi seylerin bazilarini her nedense nod32 ve kasperda es geciyor.
2008 yilinda her yapilan teste antivir ya 1 ci ya 2 ci siradaydi.

silici06
21-02-2009, 03:57   |  #13  
Yıllanmış Üye
702 mesaj

avira hepsinden iyi.diğerleri bilgisayarı boşa yoruyor!!
eskiden kaspersky kullanıyordum nod32 de kullandım ama nod32 bazen virus kaçırıyordu!. kaspersky ı çok uzun bir dönem kullandım. ne zaman ki avira premium yükledim kasperskyı kullanmıyorum artık!! çünkü avira bence şu an hepsinden iyi!.. tabi ayarları tam olarak yaparsanız:

mancukya
22-02-2009, 02:40   |  #14  
Yıllanmış Üye
2,844 mesaj

Gecen seneye kadar bende Kasper kulaniyordum sonrasinda kara listeyi abartinca (isin acikcasi 1 senelik lisans icin 120 ytlye yakin para istiyorlardi vermeye degmez) Antivirin ismini cok duydugum icin denedim o aralardada 6 aylik premium bedava veriyorlardi ara ara Online scannerlarla denedim.
Pc konusunda pek cok kisiye yardim ettim Nod32, Avast, Norton kullananlarin cok büyük sorunlari oldugunu gördüm ama antivirle öyle bir sey rastlamadim daha Free versiyonu Zone alarm yada Commodo ve Annti malware(Bunu zaten kasper yada digerleriylede kurmak gerekli mutlaka) oldukca etkili koruma yapiyor.
Forum icinde bile sayisiz kere hic bir sey bilmedikleri halde bedava sey yaramaz diye konusan kisileri görünce anlatmaninda faydasi kalmiyor herkeze tavsiye ediyorum

Son Düzenleme: mancukya ~ 22 Şubat 2009 02:42
zizastorm
20-04-2009, 17:10   |  #15  
Yeni Üye
27 mesaj

Ben de, geçenlerde Avira Antivir Premium Security Suite kurdum. Sitesinde, 91 günlük lisans'da verdiler. Sağolsunlar :) Elimde, orjinal lisanslı nod32'de var; ama Antivir'i yeğliyorum. Nod32'de kasmıyor; fakat Antivir hiç kasmıyor. Arayüzü olsun, gerçekten tatlı bir program. Tavsiye ediyorum herkese.

Ahmet Ertuğrul
20-04-2009, 18:51   |  #16  
Ahmet Ertuğrul avatarı
Yıllanmış Üye
3,651 mesaj

İzinsiz girişleri saptama, engelleme için kullanılan bir program var mı? Varsa hangisini kullanalım?