Baslamayan windowstan bilgi kurtarmak

fcimen2061
05-08-2006, 01:46   |  #26  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
13 mesaj

Easy recover diye bi program var ama bendekisi crackli büyük bi ihtimal kurtabilir ama o programı sana burda göndermek olmaz herhalde yeniyim de trojan falan var sanabilir arkadaşlarım bu yüzden adım kötülensin isteme ama o programı bulursan belki sana yardımcı olabilirim.

as1m
15-05-2007, 12:24   |  #27  
Taze Üye
2 mesaj
seretan
Arkadaslar bilgisayarıma galiba illet bi virüs bulastı.Arkadasımın webcamini goruntulemeye bastıgımda aniden mavi ekran geldi ve bilgisayar yeniden basladı..sonra su guvenli kip,en son duzgun calısan ayarlarla baslat seceneklerinin oldugu menu geldi..butun secenekleri denedim windows baslamıyor..

Amacım harddiskteki dosyalarımı kurtarmak gerisi onemli degil..cok onemli dosyalarım mevcut hem benim hem annemin..bilgisayarda cd writer mevcut acaba windowsu baslatmadan ona aktarmam mumkun mu? benim aklıma bu geldi ilk..onerilerinizi ve yardımlarını bekliyorum arkadaslar..
windows=(Xp sp2)

as1m
15-05-2007, 12:25   |  #28  
Taze Üye
2 mesaj
seretan
Arkadaslar bilgisayarıma galiba illet bi virüs bulastı.Arkadasımın webcamini goruntulemeye bastıgımda aniden mavi ekran geldi ve bilgisayar yeniden basladı..sonra su guvenli kip,en son duzgun calısan ayarlarla baslat seceneklerinin oldugu menu geldi..butun secenekleri denedim windows baslamıyor..

Amacım harddiskteki dosyalarımı kurtarmak gerisi onemli degil..cok onemli dosyalarım mevcut hem benim hem annemin..bilgisayarda cd writer mevcut acaba windowsu baslatmadan ona aktarmam mumkun mu? benim aklıma bu geldi ilk..onerilerinizi ve yardımlarını bekliyorum arkadaslar..
windows=(Xp sp2)

Kapalı Hesap (34907)
15-05-2007, 12:41   |  #29  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 5
1,440 mesaj

Windows u Eski Ayarlarıyla Yeniden Kurun =
Bunun için XP CD sini sürücüye yerleştirin ve Başlat/Çalıştır ‘a şunu yazın. :i386winnt32.exe /unattend . bundan sonra kurulum işlemi başlayacaktır.
veya
yeniden onar.,başlat/çalıştır/sfc/boşluk/scannow yaz cdni tak tüm sistemini onarsın yalnız unutma tüm değişmiş görselleride orjinal hale getirir...

jazyy
15-05-2007, 13:10   |  #30  
Yıllanmış Üye
207 mesaj

1.kasayı aç
2.hdd yi sök.
3.hddyi başka bir pcye primary slave olarak bağla
4.bağladığın pcye yedeklerini kopyala
5.windows kurduktan sonra yedeklerini geri al.

Son Düzenleme: jazyy ~ 15 Mayıs 2007 13:12
hamza123
15-05-2007, 13:33   |  #31  
Yıllanmış Üye
991 mesaj

arkadaşım onu güvenli kipte açıp çalıçtıra şunu yazıp xp cs ni tak bende işe yaradı SFC /SCANNOW