Başlangıç Dosyaları Hasarlı win açılmıyor

yucelugr
29-04-2011, 09:25   |  #1  
yucelugr avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
135 mesaj

arkadaşlar pc yi açtım windows açılıyor dedi tamam güzel tam açılacak dedim restart çektiEmin değil açıldığında ise "windows dosyaları hasar görmüş bunun için otomatik onarmayı seçebilirsiniz" diye yazı çıkıyor otomatik onarma diyorum beceremiyor.windows 7 yi format atmadan üzerine kurmam yada bir şekilde onarmam lazım lütfen yardım edin çok önemli haa bide güvenli mod da açılmıyor sistem geri yükleme de yapılmıyor

bybarut
29-04-2011, 09:48   |  #2  
Yıllanmış Üye
938 mesaj

Windows diskini takıp onar seçeneğini kullandınız mı

clairvoyant
29-04-2011, 09:48   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,316 mesaj

1. Cd'de sorun olabilir .
2. cd sürücüsünde sorun olabilir .
3 .optik gözünde tozlanma olmuş olabilir

Bunları bi gözden geçirin .

s.e.li.m
02-05-2011, 23:04   |  #4  
s.e.li.m avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
192 mesaj

Kardeş , geçenlerde o sorunu ben de yaşamıştım ve programcı bir tanıdığıma yönlendirdim benim bilgisayarı.Windows un eski program filestaki klasörünü korudu ama kullanamadıktan sonra bi işe yaramazdı.Onun çaresi yok yani , format attırdım bende.Ben de hiç istemezdim formatı , hatta 1,5 senedir hiç atmadım ilk kurulduğu gibi duruyodu.Ama şimdi pc hızlandı bana göre , hem de rahatlamış oldu senelerin yorgunluğunu attı  :). Oyüzden temiz bi format çektir.

yucelugr
04-05-2011, 11:11   |  #5  
yucelugr avatarı
OP Yıllanmış Üye
135 mesaj

bilgiler için çok teşekkür ederim  windows 7 yi üzerine kurdum içindeki bazı dosyaları alıp format atmayı düşünüyorum çünkü hala sorun devam ediyor herkese çook çok teşekkürler