Başlangıç proglamları

Banned
01-11-2008, 20:05   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
934 mesaj

Arkadaşlar biliyorsunuz denetim masasında başlangıç programlarını ayarlayabiliyoruz.Ben asus notebook kullanıyorum.(VİSTA)Asusun parmak iziyle windowsa girebilmemiz için bir yazılımı var(security protect menager)Ben bunu samırım windowsla otomatik olarak başlatılan programlar listesinden kaldırdım ve tekrar bunu otomatik olarak başlatılan programlar listesine ekleyemiyorum.Yani eskiden pc yi açtığımda parmak izimi okuttuğumda windowsla beraber Security protect menager de açılıyordu şimdi windows açıldıktan sonra elle açmam gerekiyor. Görev yöneticisinde işlemler litesinde buluyorum programı fakat başlangıç türünü değştiremiyorum.Hizmetlerdeki listedeki bir hizmete sağ tıkladığımda başlangıç türünü belirleyebiliyorum ama bunu işlemlerde yapamıyorum muhtemelen çok basit bişi bu sorduğum ama ben kafayı yedim halledemedim.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

DaRWeLL
01-11-2008, 20:20   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,851 mesaj

birde çalıştır a msconfig komutuyla dene.

Banned
01-11-2008, 20:31   |  #3  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
934 mesaj

msconfig dede program gözükmüyorki etkinleştireyim program sadece görev yöneticisi işlemlerde gözüküyor oradada bişi yapamıyorum hizmetlerde gözükmüyor orada gözükse zaten orada başlangıç seçimini yapabiliyorsun

ReFeRaNSs
01-11-2008, 22:19   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,225 mesaj
khramn
Programın exe dosyasının bulunduğu klasörü biliyormusunuz ?
...eğer biliyorsanız exe dosyasını kopyalayp başlat>t.prog>başlangıç klasörüne koyabilirsiniz