Başlat'ı kaybedin..

OSMAN BAĞÇEVAN
20-07-2010, 08:18   |  #1  
OP Denetmen
Teşekkür Sayısı: 5
6,606 mesaj

Programı buradan indirebilirsiniz ;
Hotfile
Rapidshare

Winrar'dan çıkartın dosyayı..İşletim sisteminize uygun sürümü çalıştırın ve programı bilgisayarınıza kurun..Start Killer adlı dosyayı çalıştırdığınızda başlat simgesi kaybolacaktır..Geri getirmek için programı kapatın..Yine gelmiyorsa Görev Yöneticisi'ni açın ve İşlemler sekmesinden Startkiller.exe'yi seçip İşlemi Sonlandır'a tıklayın..

Son Düzenleme: OSMAN BAĞÇEVAN ~ 20 Temmuz 2010 08:19
Atilla Sarıtaş
20-07-2010, 11:12   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
5,871 mesaj

Ne işe yaradı şimdi onu anlamadım ?

brke_gngr
20-07-2010, 11:58   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
114 mesaj

başlat kaybolunca elimize ne geçecek ?

noleafclover
20-07-2010, 12:25   |  #4  
Yıllanmış Üye
311 mesaj
Alıntı: brke_gngr  
başlat kaybolunca elimize ne geçecek ?
Beğendim
Avatarından anladığım kadarı ile arkadaş "kaybetmeye" meraklı Ağzı kulaklarına varıyor

PCKoLiK BeRKaY
20-07-2010, 12:34   |  #5  
PCKoLiK BeRKaY avatarı
Yıllanmış Üye
542 mesaj

Amaçsız !

LooneLyTunes
20-07-2010, 16:57   |  #6  
Yıllanmış Üye
343 mesaj

Gereksiz..

OSMAN BAĞÇEVAN
20-07-2010, 16:57   |  #7  
OP Denetmen
6,606 mesaj
Alıntı: noleafclover  
Beğendim
Avatarından anladığım kadarı ile arkadaş "kaybetmeye" meraklı Ağzı kulaklarına varıyor
Cool

Amaçsız diyen arkadaşlar ;
Bence amaçsız diyeceğinize ne şekilde işinize yaratacağınızı düşünün..Bu tarz programlar bilgisayarınızı süper hızlı yapmaz yada diğer programlar gibi ''sisteminiz şöle olacak böle olacak,mühemmel olacak v.s''tarzı vaatler etmez..

Benim bilgisayarıma gelip oturduğunuzda zor kullanacaksınız anlaşılan :)

Bu tarz programlar ne işe yarar ?
AMS'de bir flash'lı masaüstü yaptım..İnternet cafe'de veya başka yerlerde kullanıldığında WİN+D programıyla yada görev çubuğunda ki ''Masaüstünü Göster'' e tıklandığında flash'lı masaüstü yok oluyor ve normal masaüstüm gözüküyor..
Bunun için öncelikle regedit'ten win+d yi iptal ettim..Sonrada masaüstünü göster'i..Bu sayede normal görev çubuğumun görselliğini kaybetmedim..
Daha sonra ise başlat menüsünde ki programları v.s bunların gözükmemesi için bu programı kullandım..
Daha sonrada gizli kalacak klasörleri mytr programı ile girilmemesini sağladım..

Burada öğrendiğim veya çalışmam neydi ?
İnternet cafe için ideal bir sistem kurdum..Masaüstü de bir hayli çekici ve hareketli..

Benim bu işime yaradı..Amacının olmadığını söyleyen arkadaşlar, sizin için ne işe yarıyacak onu da söyleyim ben ;

Bu bağlantıyı tıklayın ve inceleyin..Bununla daha çok uğraşsam ve daha güzel yapsam burayada bir konuya koysam siz bunu isteyeceksiniz..
Ama sanırım artık istemeyeceksiniz ,nasıl yapıldığını sormayacaksınız :)

OSMAN BAĞÇEVAN
20-07-2010, 16:58   |  #8  
OP Denetmen
6,606 mesaj

Gereksiz diyen arkadaşında dikkatini çeker umarım üstte yazdığım yorumum :)

noleafclover
20-07-2010, 20:23   |  #9  
Yıllanmış Üye
311 mesaj
Alıntı: OSMAN BAĞÇEVAN  
Bunun için öncelikle regedit'ten win+d yi iptal ettim..Sonrada masaüstünü göster'i..Bu sayede normal görev çubuğumun görselliğini kaybetmedim..
Daha sonra ise başlat menüsünde ki programları v.s bunların gözükmemesi için bu programı kullandım..
Daha sonrada gizli kalacak klasörleri mytr programı ile girilmemesini sağladım..
Başın göğe erdi afferinn sana Alkış
Bu kadar kişi gereksiz demiş sen hala kendi havandasın çok işe yarayan bir şey olsa burada  2 sene evvel yayınlayan bu yazıyı yüzlerce kişi kopyala yapıştır yapardı sağda solda yayınlardı ama google da da aradığında görebileceğin üzere pek rağbet olmamış.
Arkadaşım verdiğin bu ipucu senin işine yarıyor olabilir ama "normal" bir kullanıcının asla ihtiyaç duymayacağı bir bilgi ve tamamen gereksiz...

Bu arada flood yapmak forum kurallarına aykırıdır ve flood yaptığınız mesaj tarafımdanşikayet edilmiştir

OSMAN BAĞÇEVAN
20-07-2010, 23:58   |  #10  
OP Denetmen
6,606 mesaj
Alıntı: noleafclover  
Başın göğe erdi afferinn sana Alkış
Bu kadar kişi gereksiz demiş sen hala kendi havandasın çok işe yarayan bir şey olsa burada  2 sene evvel yayınlayan bu yazıyı yüzlerce kişi kopyala yapıştır yapardı sağda solda yayınlardı ama google da da aradığında görebileceğin üzere pek rağbet olmamış.
Arkadaşım verdiğin bu ipucu senin işine yarıyor olabilir ama "normal" bir kullanıcının asla ihtiyaç duymayacağı bir bilgi ve tamamen gereksiz...

Bu arada flood yapmak forum kurallarına aykırıdır ve flood yaptığınız mesaj tarafımdanşikayet edilmiş

Onlara göre gereksiz olabilir..Ama benim için gerekli olduğunu anlattım..Hava konusuna gelince , hangi mesajımda hava var ben anlamadım bir türlü ?

Gereksizse bu tarz programlar v.s. düşünen birisi için şunu söyleyebilirim ;
o adamın burada ne işi var..Gitsin gerekli işleri, gereken bilgileri ve önemli işleri yapsın..Ve konuyu da baltalamasın öle değil mi sencede ?

Gelelim linke ;
Verdiğin linki görmedim daha önce..Sanırım görmem de gerekmiyor..2 sene önce Windows Vista'ya rağbet vardı da , bu programamı rağbet olmasını bekliyorsun ?

Normal yada anormal..Bu forumda ben çok anormal de normal de konular gördüm , ne oldu en sonunda ?
Hiç birşey..Ne olmasını bekliyorduk ? Hiç birşey...Peki asıl soru ;
Kendinize göre gereksiz bulduğunuz konuların hepsine bir mesaj yazmak gerekli midir ?
Forumda da size göre anormal , başkasına göre normal yazılar olabilir..Örnek ;
En iyi virüs programı ?
Bu konu bana göre anormal..Ama gel gör ki o konu başlığına yazılan mesajlara göre o konunun gayet yararlı bir konu olduğunu anlıyorum...Sanımı şimdi ki konumda sana göre anormal..O zaman ne yapacaksın biliyor musun ?
Bakıcaksın geçmiş mesajlarıma..O benim anormal dediğim konulara ben mesaj yazmışmıyım , yazmamış mıyım..O na göre de buraya bana yazacaksın..

Flood'u silebilirler, şikayet ederler v.s. Beni pek ilgilendirmiyor açıkcası..Şikayetinizi yöneticiler görür , uygun olanı yapar..Karışmamak daha iyi..

Son Düzenleme: OSMAN BAĞÇEVAN ~ 21 Temmuz 2010 00:01
Phoenix_
21-07-2010, 00:29   |  #11  
Yıllanmış Üye
895 mesaj

Bu tarz programlar bilgisayarınızı süper hızlı yapmaz yada diğer programlar gibi ''sisteminiz şöle olacak böle olacak,mühemmel olacak v.s''tarzı vaatler etmez..

first reklamımıydı rocco reklamımıydı ona benzemiş size öpüşmeyi garantikemez diyordu sadece nefesinizi tazeler diyordu :) aynı o olmuş :)

OSMAN BAĞÇEVAN
21-07-2010, 00:43   |  #12  
OP Denetmen
6,606 mesaj

Phoenix_ ,
o zaman konuya cevap yazan herkes öpüşmek istiyorCool

Jubei76
21-07-2010, 00:44   |  #13  
Jubei76 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,579 mesaj

amiyane tabiri ile sen ne biçim bir herifsin ki herşeye olumsuz yönde yorum yapıyorsun milletin sinirlerini bozuyorsun ? küçük çocuk gibi hemen gidip şikayet etmeler ters konuşmalar seni anlayama ve seni hiç tanımasamda ailem dediğim bu yerde sevmeye dahi çalıştım ama nafile seninle olacak iş değil bu, bu mesajıda git şikayet et git sızlan bana böyle diyorlar de ağla ve mümkünse için rahat edicekse hepimizi attır siteden , bu nedir ya ? özel mesaj yoluylada ulaşamıyorumki sana medeni insan gibi konuşabilelim bir şeylerden korkuyorsun hep bir saklanma hep bir gizlilik ama bu böyle devam etmez bunu bil ( noleafclover )

OSMAN BAĞÇEVAN
21-07-2010, 01:00   |  #14  
OP Denetmen
6,606 mesaj
Alıntı: Jubei76  
amiyane tabiri ile sen ne biçim bir herifsin ki herşeye olumsuz yönde yorum yapıyorsun milletin sinirlerini bozuyorsun ? küçük çocuk gibi hemen gidip şikayet etmeler ters konuşmalar seni anlayama ve seni hiç tanımasamda ailem dediğim bu yerde sevmeye dahi çalıştım ama nafile seninle olacak iş değil bmümkünsu, bu mesajıda git şikayet et git sızlan bana böyle diyorlar de ağla ve e için rahat edicekse hepimizi attır siteden , bu nedir ya ? özel mesaj yoluylada ulaşamıyorumki sana medeni insan gibi konuşabilelim bir şeylerden korkuyorsun hep bir saklanma hep bir gizlilik ama bu böyle devam etmez bunu bil ( noleafclover )
Özür dilerim, kusuruma bakmayın bana diyorsunuz sandım bu yazdıklarınızı..

Tayrtışmaya gerek yok sanırım..Yorum bu yaptığı sadece, istediği düşünceyi söyleebilir yada hiç söylemez..
Yanlız bir insan haksız bir durumda olduğu zaman susmayı bilmeli neden olursa olsun..

Son Düzenleme: OSMAN BAĞÇEVAN ~ 21 Temmuz 2010 01:04
Mustafa Akın
21-07-2010, 01:01   |  #15  
Mustafa Akın avatarı
Yıllanmış Üye
3,236 mesaj

Windows tuşuna basınca noluyo peki, çalışıyo mu

OSMAN BAĞÇEVAN
21-07-2010, 01:06   |  #16  
OP Denetmen
6,606 mesaj

Mustafa Akın, çalışmıyor windows tuşu'da :)
Tamamen gizleniyor..Tabiki işlemi sonlandırabilirsiniz istediğiniz zaman ve başlangıç'a ekleyebilirsiniz ;)

Me Not Working Hard
21-07-2010, 05:24   |  #17  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
749 mesaj

Neye Kullanıcagınıza Baglı
www.  com

Bu Sitedeki Programda Belki Kimsenin İşine Yaramıyor Ama Emin Olun Ben 24 Saar Bu Programı Kullanıyorum Kaldıki Kendi Windows'Unuzu Kendiniz Tasarlayıp Güzel Temalar Cıkarırsınız Ve Tabiki En İyisi Misafir Gelince Virüs Girmiş Deyip Postalardınız :D </

Son Düzenleme: Me Not Working Hard ~ 06 Mayıs 2011 04:17
3n3s_01
21-07-2010, 17:50   |  #18  
Taze Üye
9 mesaj

bence internet cafeler için ii bir yöntem