Batman Arkham Knight Trailer

REdbLACKI
05-03-2014, 10:19   |  #1  
REdbLACKI avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
654 mesaj

http://www.youtube.com/watch?v=JpY7IbRnneI

Şahane görünüyor, bakalım umalım da iyi bir oyun olsun....

Batman Arkham serisiyle birlikte geçtiğimiz nesilde oldukça önemli işler yapan Rocksteady, son perdeyi yeni nesil dönemine saklamış. Batman: Arkham Knight, serinin son oyunu olarak PC, PS4 ve Xbox One için duyuruldu.

Game Informer aracılığıyla yapılan duyuruya göre Batman: Arkham Knight, bu senenin sonunda piyasaya çıkacak. Arkham Origins ile birlikte kısa bir ara veren serinin ana yapımcısı Rocksteady, yeni oyunun arkasındaki isim olacak. 

Yenilenmiş bir dövüş ve gizlilik sistemini bulunduracak olan Batman: Arkham Knight,Arkham City'nin açık dünyasını daha da açacak. Son oyun olması sebebiyle hedefleri tamamen en üst düzeye çıkaran yapımcı, Batman: Arkham Knight'taki oynanabilir alanın, Arkham City'den çok daha geniş olacağını belirtiyor. 

Harley Quinn, Scarecrow, Penguin ve Two Face gibi düşmanların geri döndüğü yapımda sürülebilir bir Batmobile da oyuncuları bekliyor. Oyunla ilgili daha fazla bilgi, yeni Game Informer sayısının satışa çıkmasıyla birlikte karşımıza çıkacak. O güne kadar beklemeye devam!

Saatler önce resmi duyurusu gerçekleşen Batman: Arkham Knight'ın ilk bilgileri de internette dolaşmaya başladı. Rocksteady'nin geliştirdiği son Batman oyunu olma özelliği taşımasından dolayı oldukça önemle hazırlanan Batman: Arkham Knight, bu senenin sonunda piyasaya çıkacak. İsterseniz gelin detaylara şöyle bir göz atalım, 

Belirtilenlere göre Batman: Arkham Knight'taki Gotham City, Batman: Arkham City'dekine oranla tam beş kat daha büyük olacak. Oyunun haritası kendi içinde bölünmüş üç ana bölgeden oluşuyor. En önemlisi, Batman: Arkham Knight'ta yükleme sahneleri bulunmayacak. Oyunun ara sahneleri ise önceden işlenmiş bölümlerden değil, tamamen oyun motoruyla oluşturulmuş sahnelerden oluşacak.

Teknik detaydan başlamışken devam edelim, Batman: Arkham Knight tam olarak ne Unreal Engine 3'ü, ne de Unreal Engine 4'ü kullanıyor. Oyun, Rocksteady'nin uzun süredir üzerinde çalıştığı Unreal Engine tabanlı bir motorla geliştirilmekte. Oyunun bazı ekran görüntülerini gören basın mensupları, grafiklerin şahaneliğinden söz ediyor. Ancak malesef bu ekran görüntüleri henüz internete uğramış değil.

Tercihini tamamen yeni nesil konsollar ve PC yönünde yapan Rocksteady, böylelikle oluşturmuş olduğu oyun motorundan tamamen faydalanmak istiyor. Rocksteady, Arkham Knight'ı 'Gerçek bir yeni nesil oyun' olarak tanımlıyor.

Açıklamalara bakarsak Batman: Arkham Asylum, yeni nesil konsollar için test niteliğinde bir oyun olacak. Çünkü belirtilenlere göre oyundaki karakterlerin poligon sayısı, geçmiş Arkham oyunlarında yer alan her türlü öğenin poligon sayısından daha fazla. Hele bir de Batmobile'dan bahsediliyor, sormayın. Rocksteady, Batmobile'ı şimdiye kadar herhangi bir oyunda gördüğümüz en detaylı araç olarak tanımlıyor. Batmobile, yüzbinlerce poligondan oluşmuş. Yapımcılar, Batmobile'ın oldukça büyük bir hafızayı kullandığınısöylüyor ve "Xbox 360'ta kendi başına bir oyun olacak seviyede" olduğunu belirtiyor. 

Senaryo kısmına biraz geçersek, Batman: Arkham serisi aslında bir üçleme olarak planlanıyormuş. Warner Bros, üç senelik aranın oyunculara uzun geleceğini düşünerek araya Arkham Origins'i koyma gereği duymuş. Rocksteady, üçlemenin finalini Arkham City'nin gelişimi sırasında kararlaştırmış

Batman: Arkham Knight'ın senaryosu Joker'in sonrasında suçluların bir araya gelip Batman'in peşine düşmesiyle başlıyor. Oyunun senaryosunda Scarecrow ile Oracle büyük rol oynuyor. Ancak ana düşmanımızın, oyuna adını veren 'Arkham Knight' olacağı belirtiliyor. Bu karakterin Rocksteady tarafından Batman dünyasına kazandırılacağı söyleniyor.

Son olarak serinin eski seslendirme ekibinin Arkham Knight ile geri döndüğü de eklenmiş. Yani Batman'in seslendirmesinde Kevin Conroy'u göreceğiz. 

BSC alıntı...

okinkurt
05-03-2014, 16:08   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

Valla unreal engine yüzünden batman serisinden soğudum cok iyi fps lerde bile şehir içi lag var veya takılmalar bu motoru kullanan oyunların hepsinde az veya çok vardı örnek bioshock infiniti anlık cakılmalardan oynanmıyordu inş bu oyunda yok ederler şu sorunu bu motorun baştan sona elden geçmesi gerek .

Kapalı Hesap (153334)
05-03-2014, 16:17   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 187
6,419 mesaj

Herzamanki aynı hikayeler.Tanıtımda ps5 ait görsellerle karşımıza çıkartlar.Oyun içi görüntüsü ps3 gibidir.Ben batman archam city çok sevdim.O görüntün dışana çıkarlarsa bu devrim olur..Gösterdikleri görüntüyü o konsola çıkartamazlar.Çıkartırlarsa devrim olur.Ayrıca bir daha pc de ekran kartı işlemciden bana bahsetmeyin.Gta 5görünce ps3 oha oldum şoke oldum.10 yıllık tarihi eser makinada bu imkansız dedim.Batman deki o video tanıtımdaki görüntü oyuna aktarılsın ps3 satıp ps4 alıcam.aslında ps4 de olsa evde yatıcak.en fazla 1 hafta kasarım.Sonra boş boş yatıyor.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (236718) ~ 05 Mart 2014 16:20
REdbLACKI
05-03-2014, 19:56   |  #4  
REdbLACKI avatarı
OP Yıllanmış Üye
654 mesaj
Alıntı: DETROID_35  
Herzamanki aynı hikayeler.Tanıtımda ps5 ait görsellerle karşımıza çıkartlar.Oyun içi görüntüsü ps3 gibidir.Ben batman archam city çok sevdim.O görüntün dışana çıkarlarsa bu devrim olur..Gösterdikleri görüntüyü o konsola çıkartamazlar.Çıkartırlarsa devrim olur.Ayrıca bir daha pc de ekran kartı işlemciden bana bahsetmeyin.Gta 5görünce ps3 oha oldum şoke oldum.10 yıllık tarihi eser makinada bu imkansız dedim.Batman deki o video tanıtımdaki görüntü oyuna aktarılsın ps3 satıp ps4 alıcam.aslında ps4 de olsa evde yatıcak.en fazla 1 hafta kasarım.Sonra boş boş yatıyor.

Sen ne diyon ya !! tanıtımdaki sinematik trailer, böyle grafikle oyun içi oynamak için daha en az bi 5 hadi bilemedim 3.5 sene geçmesi lazım Kahkaha Ama yeni bi grafik morundan bahsediliyor bakalım gözeceğiz Hmph...

Kapalı Hesap (153334)
06-03-2014, 01:15   |  #5  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 187
6,419 mesaj
Alıntı: REdbLACKI  

Sen ne diyon ya !! tanıtımdaki sinematik trailer, böyle grafikle oyun içi oynamak için daha en az bi 5 hadi bilemedim 3.5 sene geçmesi lazım Kahkaha Ama yeni bi grafik morundan bahsediliyor bakalım gözeceğiz Hmph...

Bende zaten ps5 görsellerini karşımıza çıkardılar dedim.

REdbLACKI
06-03-2014, 10:35   |  #6  
REdbLACKI avatarı
OP Yıllanmış Üye
654 mesaj

buda oyun içi görüntüler mış!!?? 

http://www.youtube.com/watch?v=RifDa8na2Ag