[YAZILIM] Battlefield 3 Premium Grafik Sorunu

HPQ-User
03-02-2013, 14:58   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Oyunu aldıktan sonra bilgisayara yüklemeye başladım. İlk cdyi taktıktan sonra elektrikler kesilip bilgisayar kapandı. O süereye kadar gayet hızlı bir yükleme gerçekleşiyordu ancak elektrikler geldikten sonra tekrar yüklemeye calıştığımda çok yavaş bir şekilde yükleme başladı. Bir önceki yükleme %50yi geçmiş ikinci cdden yüklemeye başlamıştım. Elektrikler geldikten sonra ilk cidden tekrar başlattım ve yükleme %30dan başlamıştı eğer yanlış hatırlamıyorsam. Oyunu açmaya çalıştığımda önce bir ekran çıktı, ekran kartı güncellemesiyle ilgili bir şeyler diyordu. ATI 11 yükleyin gibisinden bir şeyler yazıyordu galiba. Siteden girip yükleyince aynı hata vermemeye başladı. Ancak daha sonraları farkettim ki oyunda multiplayer bölümünde silah seçimi yapılan yerde silahlar gözükmüyordu, ve aynı şekilde kamuflaj elbiseleride seçilemiyordu. Ve oyun başlamadan önce gösterilmesi gereken bazı fotoğraflar yoktu. Anlaşılacağı üzere bir çok grafik eksikti ve ayrıca video ayarları değiştirilemiyor aynı şekilde başka ayarlarda değiştirilemiyor.

Sistem Bilgilerim
Son Düzenleme: HPQ-User ~ 16 Mayıs 2014 02:21