Battlestar Galactica: En havalı PC kasası

CHIP Online
15-10-2008, 00:02   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Kasa tasarımının geldiği son nokta: Battlestar Galactica'dan esinlenen kasanın tüm resimleri burada.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Batt ... PC-kasasi_9132.html

Resimlerle: Uzay üssü gibi kasa: Battlestar Galactica

Bilgisayar toplamak isteyen kullanıcıların birçoğu, anakarttan ekran kartına, işlemciden HDD'ye kadar tüm donanımları ayrıntılı olarak inceleyerek bütçesine de uymak kaydıyla alışverişe çıkıyor. Ancak bilindiği gibi bilgisayar kasalarının üzerinde genellikle pek durulmaz ve kasalar, sunduğu özelliklerden ziyade tasarımı nedeniyle birbirine göre tercih edilirler.

Bugünkü haberimize konu olan ürün ise uzaktan bakıldığında bir kasadan çok uzay üssünü andıran ve farklı tasarımıyla kullanıcıları kendine hayran bıraktıran bir bilgisayar kasası. Battlestar Galactica ismini taşıyan bu kasanın ilk dikkat çeken özelliği slot şeklindeki DVD sürücüsü. Kasanın tasarımı sırasında, büyük bir hayran kitlesine sahip olan Battlestar Galactica dizisindeki uzay gemisi Galactica'ya sağdık kalınmaya çalışılmış.

Yarı saydam bir görünüme sahip olan ve LED ışıklandırmasıyla muhteşem bir görünüme sahip olan Battlestar Galactica'yı farkı açılardan görmek için galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Tüm konu: Battlestar Galactica: En havalı PC kasası

Resimlerle: Uzay üssü gibi kasa: Battlestar Galactica

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Böyle bir PC kasasına sahip olmak ister miydiniz?

Fattur
15-10-2008, 17:17   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

sanmıyorum.bana aşırı abartı birşey gibi geldi.bu kadar masrafa gerek yok

mvguler
15-10-2008, 17:31   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Beğendim Bilgisayarların küçüldüğü bir dönemde böyle hacimli bir kasayı ancak bu dizinin fanatiği almak isteyebilir. Ben bu dizinin fanatiğiyim nerede satılıyor?Cool

Andaç Işık
15-10-2008, 17:41   |  #4  
Andaç Işık avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,407 mesaj

çok güzel bir kasa.dvd romuna bayıldım