Bedava LoL Rp ve Steam Cüzdan Kodu Kazan - Bivu

Tefega
20-09-2016, 13:55   |  #1  
Tefega avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhabalar sizlere bedavaya lol rp veya steam cüzdan kodu kazanabileceğiniz bir uygulamayı anlatacağım.

Uygulama bir android uygulaması, ios için yok. Google play marketten Bivu diye aratıp veya bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bivuapp.android

Bivu uygulaması şu şekilde çalışıyor, size uygulama indirme görevleri veriyor siz bu görevleri yaptığınızda puan kazanıyorsunuz. Bu puanları biriktirerek ödüller alabiliyorsunuz. 

Diğer bir kazanma yolu ise referans üye toplama yöntemi. Bivu uygulamasını ilk açtığınızda size referans kodunuz var mı diye soruyor eğer var ise buraya yazıyorsunuz. Yazdığınızda siz ve referans kodunun sahibi 100 puan kazanıyor. Paylaş menüsünde kendi referans kodunuzu bulabilirsiniz. Bu referans kodunu arkadaşlarınız ile paylaşarak her kişiden 100 puan kazanabilirsiniz.

15 tane kişi bulursanız direk bedava lol 840 rp ödülünü alabiliyorsunuz. Ben bir günde 7 kişi toplamıştım.

İpuçları:

Referans sistemi çok daha fazla kazandırıyor referans bulmaya bakın

Uygulamaya girişte size google play için kullandığınız email adresini soruyor doğru email adresi seçin

Görevlerin gelmesi için ve görevleri yaparken internetinizin açık olması gerekiyor 

Benim referans kodum f9a6760a uygulamaya referans kodunuz varmı diye soruyor eğer bu kodu girerseniz siz ve ben 100 puan kazanırız