bedava rapidshare uyeliği.. denendi

ıcouldnt
23-11-2008, 12:17   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
125 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eki 2008

 

Bedava RapidShare Artık Beklemek Yok

Öncelikle 3 aylık ücretsiz premium hesap kazanmak için 12 kişi sizi referans göstermesi gerekiyor. 1 aylık ücretsiz premium için 5 kişi gerekiyor. Aşağıdaki link benim referans linkim!

Bu linke tıklayın!


inke tıklayınca karşına email adresini gireceğin ve bi şifre belirleyip gireceğin yer çıkıyo. Altta da "I agree to the Terms of Service" yazısı var ona da tik atacaksın ve orda hediye kısmı var 3 aylık ve 1aylık diye. istediğiini seçebilirsin.

Sonra registera bas!
Sonra username (kullanıcı adı) gir. Artık bu siteye o kullanıcı adınla gireceksin. Öteki boşluklara sallama bişey yazsan da olur. sadece boş bırakma yeter sonra yine register butonuna tıklıyoruz. işlem tamam.
daha sonra da sana bi link verilecek sana verilen bu linkle 5 yada 12 kişi üye olunca 1 veya 3 aylık ücretsiz rapid üyeliği kazanıyosun!


UYARI!

Posta koduna: "33332"
City yani şehir kısmına da: "Florida" yazın.
Arkadaşlar kullanıcı adınızı ve şifrenizi unutmayın mailinize aktifleştirme maili gelir. Mutlaka aktifleştirmeyi yapın unutmayın! Ülke kısmından United States'i silmeyinnn! Eğer hatırlarsanız hotmaili ilk 250 mb yaptığımızda da aynı muhabbet vardıı! Üyelik işlemini tamamlayınca size

   bu benimki tabi

gibi bi referans linki veriliyor. Bu link ile 5 veya 12 kişi siteye kayıt olursa ücretsiz (1 yada 3 aylık hangisini seçtiyseniz) Rapidshare üyeliğiniz cepte arkadaşlar. Ben 3 aylığı seçtim. Bu paylaşımdan sonra umarım 12 kişiyi tamamlayabilirim.