bedava reklamsız full php&mysql host

fordt
28-10-2008, 11:25   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
22 mesaj

arkadaşlar geçen gün 3 senedir kullandığım atlaspronet ten olan hostum %150 bir zamla inanılmaz bir fiyat istedi benden. bende host arayışına giriştim o arayışlar esnasında kalteli bedava reklamsız tıkır tıkır çalışan 1.5 gb alan 100gb bandwith veren cpanel'i bulunan sınırsız add-on domain subdomain destekli full php ve mysql desteği veren bir host buldum ilk başlarda güvenemedim sitemi taşıyyıp biraz serverı zorladım normalde siteme günlük ziyaretçi sayısı 50-100 arası ben 1000 kişi girmiş gibi bir zorlama yaptım ve sitede tek bir zorlanma bile olmadı.
sizde isterseniz deneme amaçlı bile olsa buradan  bir hesap oluşturabilirsiniz. http://www.000webhost.com/87796.html

domaininiz varsa onu yönlendirebilir yoksa hostun kendi domaini üzerinden bir adres alabilir daha sonra domain adresi aldığınız taktirde yine bu siteye yönelndirebilrisiniz.

HarDcoRe
08-11-2008, 13:41   |  #2  
Taze Üye
1 mesaj

ben bu siteye girdim sadece alan adı veriyo

fordt
10-11-2008, 02:29   |  #3  
OP Yeni Üye
22 mesaj

hayır gayet 1. b lık bir hosting alanı tahsis etmekte. siteadı.net15.net gibi bir adres ya da kendi domainini buraya yönlendirebiliyorsun. ingilizce olduğu için anlamamış olabilirsin ancak hosting firması adı üstünde 000webhost ki zaten yeni hesap açarken öncelikle bir site ismi yazmanızı istiyor yani siz bence birinci adımı görüp bu peşin hükmü verdiniz

polat_alemdar
11-11-2008, 11:54   |  #4  
Yıllanmış Üye
160 mesaj

güzel bakıyım

catetik
28-11-2008, 03:15   |  #5  
Yıllanmış Üye
279 mesaj

5 Kb. üzerindeki dosyaları yükliyemiyorsunuz. Birde bildiğim kadarıyla ASP ve PHP desteği yok.
Ücretsiz hostingler içinde en mükemmeli;

Ama şunu göz ardı etmeyinki hem webhost, hemde webtown sistemler için saldırı riski taşıyan siteler.

Son Düzenleme: catetik ~ 28 Kasım 2008 03:16
Banned
01-12-2008, 21:12   |  #6  
Banlandı
180 mesaj

slm arkadaslar www.bizimonline.biz yenilendi ucretsiz web siteside veriyor uyelerine bizimonline de yok yok desek yerinde olur. servislerin bircogu aktif durumda bazilari ise hala uzerinde calisilmakta

hemen bizimonline.biz  e giderek servislerden yararlanabilirsiniz

oktayman
30-12-2008, 21:17   |  #7  
Yeni Üye
30 mesaj
fordt
arkadaşlar geçen gün 3 senedir kullandığım atlaspronet ten olan hostum %150 bir zamla inanılmaz bir fiyat istedi benden. bende host arayışına giriştim o arayışlar esnasında kalteli bedava reklamsız tıkır tıkır çalışan 1.5 gb alan 100gb bandwith veren cpanel'i bulunan sınırsız add-on domain subdomain destekli full php ve mysql desteği veren bir host buldum ilk başlarda güvenemedim sitemi taşıyyıp biraz serverı zorladım normalde siteme günlük ziyaretçi sayısı 50-100 arası ben 1000 kişi girmiş gibi bir zorlama yaptım ve sitede tek bir zorlanma bile olmadı.
sizde isterseniz deneme amaçlı bile olsa buradan  bir hesap oluşturabilirsiniz. http://www.000webhost.com/87796.html

domaininiz varsa onu yönlendirebilir yoksa hostun kendi domaini üzerinden bir adres alabilir daha sonra domain adresi aldığınız taktirde yine bu siteye yönelndirebilrisiniz.

üye olurkey bir dosya indirmeni istiyor benim norton virus buldu

faka
03-02-2009, 22:57   |  #8  
Taze Üye
7 mesaj

Freehostlara güvenmek tehlikeli. Çünkü site bir süre sonra kapanabiliyor. Hiçbir hak iddaa edilemez.

kudo
04-02-2009, 11:13   |  #9  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
807 mesaj

en guzeli mysite html xD

Kromosomme
05-02-2009, 23:37   |  #10  
Yıllanmış Üye
102 mesaj

Arkadaşlar Normal Domaini Bu Tür Ücretsiz Hostinglere Yönlendirmek Çok zor Mesela Turkticaret Yönlendirme işlemini ücret alıyor...

Kromosomme
06-02-2009, 02:10   |  #11  
Yıllanmış Üye
102 mesaj
AdRaMiTi
Paylaşım Güzel ancak artık Host Fiyatları gün Geçtikçe Ucuzlamakta.Bir Gün Harcamam Host alırım daha iyi.

Cok bi fiyat değil 20 Ytl :) Daha ucuzlarıda var tabiki ancak ne kadar güvenilir tartışılır.

Bant genişliğine dikkat 20 ytl olan hostingle kapına kol kadar bantwith faturası gelir haberin ola arkadaş..

girayipin
06-05-2010, 18:31   |  #12  
Üye
63 mesaj

Our package includes:
- 1500 MB of Disk Space, 100 GB Bandwidth
- Host your own domain (http://www.yourdomain.com)
- cPanel Powered Hosting (you will love it)
- Over 500 website templates ready to download
- Easy to use website builder
- Free POP3 Email Box with Webmail access
- FTP and Web based File Manager
- PHP, MySQL, Perl, CGI, Ruby.
- And many more..
Burdan üyelik alabilirsin

ilhan.wolverine
09-05-2010, 18:15   |  #13  
Üye
72 mesaj

Arkadaşlar ben bu 000webhosta üye oldum.İşte orada hesabınız 24 saat sonra aktifleştirilecek flan yazıo(tabii ingilizce)Sonradan ben de başka bi host buldum zymic.com die.php&mysql desteği flan var hazır templateler var.Ama ben ftp kullanarak upload ederken zaman aşımı ile ilgili hata iletisi aldım.Artık free hostlardan umudumu kestim paypaldaki paramla domain ve host alacam :D

Atilla Sarıtaş
09-05-2010, 18:21   |  #14  
Yıllanmış Üye
5,871 mesaj

@AdRaMiTi
Sende her mesajında biriyle cebelleşiyorsun ne bu şiddet bu celal.  Kahkaha

Mustafa Can
10-05-2010, 20:02   |  #15  
Mustafa Can avatarı
Yıllanmış Üye
2,248 mesaj
Alıntı: AdRaMiTi  

Sen beni ne sanıyorsun ? Kahkaha Sen yeni olabilirsin bu forumda ancak Benim yazılarımdan alıntı yaparkene dikkatli kurarsan cümlelerini sevinirim..

Şimdi cevap olarak Merak etme Ben o kol gibi faturayı iade tahütlü geri göndermesini bilirim.Göz kırpma Ayrıca Hiç tecrüben olmayan konularda gelip benim yazılarımdan alıntı yapıp bana burda masal okuma..

Kac kere siten oldu senin ? Kac kere Paralı host Kullandın ? Geçen deneme amaclı chip'te kendi Hostumdan resim yayınladım 5 Günde doldu sonrasında ne oldu peki ? Hostum yayına kapatıldı öteki aya kadar para yatırdığım taktirde yükseltileceği söylendi.Hani ben burda bana kol gibi giren bir yer göremedim ?

5 GB'Lık Aylık... 20 YTL

doğru yayına kapıyorlar da adramiti 5 gb lik bandwith in yanında 100 MB alan çok kıytırık kalıyor ve bence almaya değmez (tabii benim tercihim Gülümseme)
web host a gelince byethost u kullanıyorum sitemde ücret ödemiyorum ama sitem büyürse bir gün ödeyeceğim

Webhost umun özellikleri:
5500 Mb kullanılabilir* disk alanı
200 gb aylık transfer (bandwitdh)
50 eklenebilir domain (addon domain)
50 parked domain
50 alt domain (subdomain)
50 MySql database
PhpMyAdmin
Sınırsız Pop email hesabı
* bazı arkadaşlar göz boyamak için 5 gb alan verip oraya 10 gb yazıp sorunca 5 gb de yedekleme için diyorlar
diğer özellikler