Beğendiğiniz şarkılar

theironman
19-12-2007, 08:49   |  #1  
theironman avatarı
OP Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

Bu başlık altında beğendiğimiz müziğin hangi dalında olursa olsun şarkıları yazalım. Ben de başlangıcını yapmış olayım:

Şu sıralar Şebnem Ferah - Sil Baştan parçasını dinliyorum, gayet güzel.

XxXDaRKoXxX
19-12-2007, 08:56   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,720 mesaj

Bir Pesimistin Göz Yaşları- Sagopa Kajmer

Çok güzel bir şarkı hala dinliyorm tabii birçok şarkı seviyorum ama bunun notaları güzel geliyyor ama beni anlatan şarkı şu:

Karkatür Komedya-Sagopa Kajmer

Diğer sevdiğim ve bıkamadığım şarkılar

Seçim Şarkısı-Sansar feat Pit10 feat CB feat Deniz...
Son durak uçurum-Ceza & Sagopa Kajmer
Korsanın Oltası-Sansar
vasiyet-Sagopa Kajmer
içimdeki şeytanın ensesindeyim-sagopa Kajmer
Anneme-Ceza
Savas Yeri-Sansar,Alaturka Mavzer,Sahtiyan, Serhat, Rapangels
Ben de Özledim-Ogün Şanlısoy
Sagopa Kajmer - 16 - Kuvvetmira Rap Stickz-Kafile[Mozole Mirach,Zet,Sitem Depresif,Kolera,Raffine](böle bi şarkı var bu da güzel)
3. Dünya Savaşı- Fuat Ergin feat Sansar
Kirli -Istanbul Attack & Killa Hakan & Nefret & Ceza & Fuat & Sagopa Kajmer
Bertaraf et-Hayko Çepkin
Bebeğim öldü-Sagopa Kajmer
Ortam Kızı- Pit10 ft. Deniz
Sen Oyna dilber-Ceza
Türkçe Rap in Kralı -PİT10
Neyim Var ki - Sagopa Kajmer & Ceza
Tokyo Drift - Teriyaki boyz
Lanet Ettim - Sansar & Giyotin
Bekledim  - Pit10
Medcezir - CEza
Baytar-Sagopa Kajmer
İstisnalar kaideyi Bozmaz- Sagopa kajmer
Tanrı çekti fotoğrafları- Sagopa Kajmer
Kapak olsun-Sansar
sansür perdesi-Sagopa kajmer
Falçata-Sansar
Susturucazzzz- Pit10 & Sansar
Ben ağlamazken-Ceza
Bana izin yok mu? - Ceza
Söz Verdim -Sansar
Kalbim Rap'im nefretim - Ceza
Üç dil- Fuat
Komedyenler iş başında - Ceza
Yaşayan ceset- Sagopa Kajmer
Dans Etmeye İhtiyacım Var-Aslı
Yetmiyor- Çilekeş
Kurar - Çilekeş
Ama aşkım yok -Direc-t
Aman Aman -Duman
Git-Emre Aydın
Ooh Aah - The gritz(tok yo drift te yeşil arabanın alındığı sahnede çalan şarkı)
Afili Yalnızlık-Emre Aydın
Yalan Dostum- Kurban
kenkin Bıçak-Sezen Aksu
hele bi gel - pinhani
Fark Var- Ceza
Platonik-Yakup
Bring me to life- evennecence
Ice ice baby-şarkıcıyı bilmiyorum:(
This Ain't A Scene, It's An Arms Race - Fall out Boy
Zetsubou Billy - Maximum the Hormone

WMP listem bu kadar kısa değil tabii sadece en çok dinlediklerimmm.

Şimdi de most wanted soundtracklarım

Fired up - Hush
Decadance - Disturbed
Side wins Again - Dj spooky  and Dave Lombardo
Barrier break - Dieselboy & Kaos
Blinded in Chains - Avenged Sevenfold
You will be undermy wheels - The prodigy
I AM ROCK - THE BEST OF SİMON & GARFUNKEN(en sevdiğim şarkı)
Skinnyman - Static-X
Tao Of The Machine - BT the roots

Edit:şarkılar eklendi

Son Düzenleme: XxXDaRKoXxX ~ 19 Aralık 2007 15:35
CU_GS7
19-12-2007, 13:56   |  #3  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

The Perfect Element - Pain Of Salvation
Passenger - Deftones
7 Words - Deftones
The Chauffeur - Deftones
Digital Bath - Deftones
Hold On - Korn
Did My Time - Korn
Evolution - Korn
Liar - Korn
Painkiller - Judas Priest (Aslında bütün parçaları)
Living After Midnight - Judas Priest
Turbo Lover - Judas Priest
Iter Impius - Pain Of Salvation
Yine - Kurban
The Quiet Place - In Flames
Last December - Iced Earth
I Died For You - Iced Earth
A Question Of Heaven - Iced Earth
Fragile Dreams - Anathema
Yorgun - Gökhan Türkmen
Efkarlıyım - Gökhan Türkmen
Karışmasın Kimseler - Gripin
Renklerin İçinde - Kargo
Yanıbaşımdan - Duman
Zifiri - Rüzgar

Akşam Oldu Hüzünlendim Ben Yine
Gökyüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar
Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım
Benzemez Kimse Sana
Her Mevsim İçimden Gelip Geçersin
Seni Ben Ellerin Olsun Diye Mi Sevdim
Ben Seni Unutmak İçin Sevmedim
Nereden Sevdim O Zalim Kadını
Şimdi Uzaklardasın

... Bitmez, bir ara devam edebilirim..Gülümseme

Son Düzenleme: CU_GS7 ~ 19 Aralık 2007 14:03
CU_GS7
19-12-2007, 14:10   |  #4  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
elvis32
Şu 2001'in şarkısı nasıl da yeniden popüler oldu 1 dizi sayesinde.. Varlığının farkında olmayan insanlar şu an ezberledi..Gülümseme

erdem187
19-12-2007, 14:15   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,334 mesaj

Linkin Park-Somewhere I Belong
Mustafa Çeçeli(keçelide olabilir:D)-unutamam
Muse-Starlight
Kargo-Ateş ve Su
Paramore-crushcrushcrush
Taj-Hero
timbaland-the way I are
mor ve ötesi-uyan
britney spears-gimme more
yani anlıcağınız her türden dinlerim ne rocker ım ne rapper...karışık oluyo genellikle...

TuncaBozkurt
19-12-2007, 15:29   |  #6  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj
CU_GS7
elvis32
Şu 2001'in şarkısı nasıl da yeniden popüler oldu 1 dizi sayesinde.. Varlığının farkında olmayan insanlar şu an ezberledi..Gülümseme
Hangi dizi ya? Görmedim o diziyi. Bu arada insanların ezberlemesinde (en azından Dream benzeri müzik kanalları izleyenlerde) Şebnem Ferah'ın 10 Mart konser videolarının da etkisi olmuştur. Bir ara oldukça sık çalıyorlardı.

CU_GS7
19-12-2007, 15:35   |  #7  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
tuncab
CU_GS7
elvis32
Hangi dizi ya? Görmedim o diziyi. Bu arada insanların ezberlemesinde (en azından Dream benzeri müzik kanalları izleyenlerde) Şebnem Ferah'ın 10 Mart konser videolarının da etkisi olmuştur. Bir ara oldukça sık çalıyorlardı.
Kavak Yelleri..

XxXDaRKoXxX
19-12-2007, 15:38   |  #8  
Yıllanmış Üye
3,720 mesaj
CU_GS7
elvis32
evet ya  o şarkı dile dolandı garii ııy ne o öyle çok güzel olsa barii

Sil baştaan başlamak gerek bazeen hayatı sıfırlamaaak .....

bana ne senin hayatını sıfırlamandan istersen eksilere düş  ya! öle şarkı mı olur ya!KahkahaKahkahaKahkaha

Son Düzenleme: XxXDaRKoXxX ~ 19 Aralık 2007 15:39
CU_GS7
19-12-2007, 15:43   |  #9  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
XxXDaRKoXxX
CU_GS7
elvis32
bana ne senin hayatını sıfırlamandan istersen eksilere düş  ya! öle şarkı mı olur ya!KahkahaKahkahaKahkaha
Şarkı o kadar kötü değil de sanki hiç yokmuş da yeni çıkmış gibi davranılmasını yadırgıyorum ben..
Hiç Şebo dinlemeyip diziden duyup Rocker kesilmeye çalışanlara, her yere sözlerini, ismini yazanlara gülümsüyorum..Dil çıkarıyor Yoksa eski şarkılar tabi ki her zaman dinlenir.. Bu ayrı, demek istediğim ayrı ve gözlemlediklerim  bunlar yani..Gülümseme

ayabakan
19-12-2007, 15:47   |  #10  
Taze Üye
6 mesaj

AHMET KAYA - BİRAZDAN KUDURUR DENİZ
AHMET KAYA - ŞİİRE GAZELE

Son Düzenleme: ayabakan ~ 19 Aralık 2007 15:48
TuncaBozkurt
19-12-2007, 15:49   |  #11  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj
CU_GS7
tuncab
CU_GS7
elvis32
Kavak Yelleri..
Nasıl görmedim ya. Sallamışım resmenKahkaha

XxXDaRKoXxX
19-12-2007, 15:50   |  #12  
Yıllanmış Üye
3,720 mesaj
CU_GS7
XxXDaRKoXxX
CU_GS7
elvis32
Şarkı o kadar kötü değil de sanki hiç yokmuş da yeni çıkmış gibi davranılmasını yadırgıyorum ben..
Hiç Şebo dinlemeyip diziden duyup Rocker kesilmeye çalışanlara, her yere sözlerini, ismini yazanlara gülümsüyorum..Dil çıkarıyor Yoksa eski şarkılar tabi ki her zaman dinlenir.. Bu ayrı, demek istediğim ayrı ve gözlemlediklerim  bunlar yani..Gülümseme
bende ondan dolayı kızıyorum zaten 2 rock  dinliyo diye rocker 2 rap dinliyo diye rapper olanlar var. Eski olan şarkıları bir yerde kullanınca yeniden ünleniyor.
örn: Zafer Banu Hülya - Çikolata Sevgilim (cafe crown reklamı)
Sil baştam -  Şebnem Ferah (kavak yelleri)
halil İbrahim(kurtlar vadisi)
oy Asiye(Kurtlar Vadisi)
.
.
Devam da ediyor.
E buraya yazmadığım bir de özenti kişiler var. Örnek aldığı ya da onun gibi olmak istediği arkadaşı bir şarkı dileyince o da dinler. hayatında rap şarkıları pas geçen nefret eden kişi gelir bir kız ya da bir oğlan yüzünden  rap i sever.

CU_GS7
19-12-2007, 16:01   |  #13  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
XxXDaRKoXxX
hayatında rap şarkıları pas geçen nefret eden kişi gelir bir kız ya da bir <b>oğlan</b> yüzünden  rap i sever.
Ben de rap ve hip-hop hiç sevmem ama kız arkadaşım dinliyorsa dinlerim yani.. Onun için çiğ tavuk yenir sonuçta..Kahkaha
Neyse bu durum ayrı tabi..Islık

XxXDaRKoXxX
19-12-2007, 16:20   |  #14  
Yıllanmış Üye
3,720 mesaj
CU_GS7
XxXDaRKoXxX
hayatında rap şarkıları pas geçen nefret eden kişi gelir bir kız ya da bir <b>oğlan</b> yüzünden  rap i sever.
Ben de rap ve hip-hop hiç sevmem ama kız arkadaşım dinliyorsa dinlerim yani.. Onun için çiğ tavuk yenir sonuçta..Kahkaha
Neyse bu durum ayrı tabi..Islık
Şahsen ben yapmam o rocker olacak ben rapper ım

O rap dinlesin ben neden rock dinlicem

theironman
19-12-2007, 16:54   |  #15  
theironman avatarı
OP Genel Denetmen
8,347 mesaj
CU_GS7
elvis32
farkında olmadığım bir şarkıydı doğru, ama geç de olsa farkettik ya ona bak sen. Hem diziyle bir alakası yok, geçenlerde Pier Loti'deydim, mekanda çalıyordu, ordan beğendim.

Son Düzenleme: theironman ~ 19 Aralık 2007 16:55
Borga-x
19-12-2007, 17:02   |  #16  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Kım ne derse desın Şebnem'ın sesı uzerıne bayan sesı cok az ülkemizde. Ben kendımı bıldım bılelı Heavy Metal dinlerim.Hatta TRT2'de Rock MArket zamanında Alice Copper'ın Hey Stupid adlı parçası sayesınde başlamıştım...Orta sondaydım dınledıgımde..

Herturlu hızlı ve sert muzığı dınlerım. Favorılarım Korn, Linkin Park, Pantera, Manowar, Megadeth, Therion, Zak Wyld, Jimi Hendrix, Deftones, Evanescenes, Ara sıra Cradle of Filth..... Bu boyle uzayıp gıdıyor. Blues'u çok severim bir yerde çalsın oturur dinlerim. Heavy Metal ve Blues bu ıkısının arasında ne varsa dinlerim. Türk popundan iğrenirim mantar gibi üreyen sanatçılardan hiç haz almam.

Bu arada Şebnem Perdeler albumunu çıkarttıgında ıkı parçası beni hüzünlendirir. Birisi sil baştan diğeri de saatim çalmadan adlı parçaları..Şebnem'i de çok severim kımsenın laf etmesine de izin vermem.

theironman
19-12-2007, 17:15   |  #17  
theironman avatarı
OP Genel Denetmen
8,347 mesaj
Borga-x
Kım ne derse desın Şebnem'ın sesı uzerıne bayan sesı cok az ülkemizde. Ben kendımı bıldım bılelı Heavy Metal dinlerim.Hatta TRT2'de Rock MArket zamanında Alice Copper'ın Hey Stupid adlı parçası sayesınde başlamıştım...Orta sondaydım dınledıgımde..

Herturlu hızlı ve sert muzığı dınlerım. Favorılarım Korn, Linkin Park, Pantera, Manowar, Megadeth, Therion, Zak Wyld, Jimi Hendrix, Deftones, Evanescenes, Ara sıra Cradle of Filth..... Bu boyle uzayıp gıdıyor. Blues'u çok severim bir yerde çalsın oturur dinlerim. Heavy Metal ve Blues bu ıkısının arasında ne varsa dinlerim. Türk popundan iğrenirim mantar gibi üreyen sanatçılardan hiç haz almam.

Bu arada Şebnem Perdeler albumunu çıkarttıgında ıkı parçası beni hüzünlendirir. Birisi sil baştan diğeri de saatim çalmadan adlı parçaları..Şebnem'i de çok severim kımsenın laf etmesine de izin vermem.

Altına imzamı rahatlıkla atabileceğim cümleler... Kesinlikle Şebnem Ferah çok güçlü bir sese sahip, ülkemizde pek benzeri yok, kıymetini bilmek lazım. Ben genelde albümlerini yakından takip ederim, bu aralar da hoşuma gittiği için Sil Baştan'ı dinliyorum, yani bazılarının iddia ettiği gibi herhangi bir diziyle uzaktan yakından ilgisi yok. Biz Şebnem'i dizilerde farkedecek kadar yabancısı değiliz tasanız olmasın.

Son Düzenleme: theironman ~ 19 Aralık 2007 17:15
XxXDaRKoXxX
19-12-2007, 17:34   |  #18  
Yıllanmış Üye
3,720 mesaj
elvis32
Borga-x

Altına imzamı rahatlıkla atabileceğim cümleler... Kesinlikle Şebnem Ferah çok güçlü bir sese sahip, ülkemizde pek benzeri yok, kıymetini bilmek lazım. Ben genelde albümlerini yakından takip ederim, bu aralar da hoşuma gittiği için Sil Baştan'ı dinliyorum, yani bazılarının iddia ettiği gibi herhangi bir diziyle uzaktan yakından ilgisi yok. Biz Şebnem'i dizilerde farkedecek kadar yabancısı değiliz tasanız olmasın.
Bu arada ben de zaten GERÇEK dinleyicilere bir şey demiyorum
AMMA ve lakin bu Şebnem Muhabbeti bitmeli sebebi konuyu değiştirdik ve saptı konu

Son Düzenleme: XxXDaRKoXxX ~ 19 Aralık 2007 17:34
CU_GS7
19-12-2007, 17:35   |  #19  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
elvis32
Biz Şebnem'i dizilerde farkedecek kadar yabancısı değiliz tasanız olmasın.
Kahkaha

theironman
19-12-2007, 17:39   |  #20  
theironman avatarı
OP Genel Denetmen
8,347 mesaj
CU_GS7
elvis32
Biz Şebnem'i dizilerde farkedecek kadar yabancısı değiliz tasanız olmasın.
Kahkaha
Islık

theironman
19-12-2007, 17:40   |  #21  
theironman avatarı
OP Genel Denetmen
8,347 mesaj
XxXDaRKoXxX
elvis32
Borga-x

Bu arada ben de zaten GERÇEK dinleyicilere bir şey demiyorum
AMMA ve lakin bu Şebnem Muhabbeti bitmeli sebebi konuyu değiştirdik ve saptı
Haklısın evet konuyu rayına oturtalım tekrar.

medjaii
19-12-2007, 20:15   |  #22  
Yıllanmış Üye
200 mesaj

bernard allison i think i love you too much
bernard allison-wah wah action
jimmy page&robert plant-wah wah
b.b.king-thrill is gone
blues foreveeeeeeeeeeeeeeeer...
bide bob marley-buffalo soldier
bide aerosmith-i dont wanna miss a thing
bide biggie smalls remixed by serj tankiam-who shot ya megamix
bide norah jones-not too late

make-believe
19-12-2007, 21:09   |  #23  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,836 mesaj

Opera-metal türünü çok severim. Örneğin Rhapsody, Dimmu Borgir, Epica, Children of Bodom, Avantasia, Haggard bunlardan sadece bir kaçı. TürkSanat müziğinin piyano-kemanla çalınan klasiklerini de çok beğeniyorum. Ayrıca kaliteli türkülerimize de bayılıyorum, mesela Orhan Hakalmaz'ın seslendirdiği...

harek@yokki
19-12-2007, 22:56   |  #24  
Üye
93 mesaj

Benim favorim "Dede efendi" bilmez şimdiki gençler
Tek geçerim BeğendimGülüşGülümsemeGözünü devirmişIslıkKahkahaOnay

Kapalı Hesap (53751)
20-12-2007, 19:58   |  #25  
Kapalı Hesap
3,036 mesaj