beklenmedik hata ile karşılaşıldı

YIKILMAZ674
20-09-2016, 00:20   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
67 mesaj

öncelikle herkese merhaba laptopumda oluşan bir hatayı paylaşmak istedim özellikleri yazayım önce fujıtsu lifebok a sersi i7 işlemci
8 gb ddr3 1600 mhz ram  nividia gt 525m ekran kartı 1000 gb samsung hdd  yükseltme ile wın 10 pro 64 bit e yükselttim geçen sene 1 senedir gayet güzel stabil bir çalışması vardı laptopun en son redstone güncellemesinden sonra wındows beklenmeyen bir hata ile karşılaştı  sistem yeniden başlatılıyor durmadan  bu hatayı alıyorum formatlıyorum  yeniden kuruyorum yine aynı bir iki sefer açılıyo üçüncü seferde gene aynı hata yapmadık şey bırakmadım hdd yi omple biçimledim dahada olmadı hdd level  formatla 7 saatte masaüstüne taktım formatladım işlemciyi söküp fanı temizledim yeniden macun sürdüm fujıtsunun sitesinden bios güncellemesini indirdim güncelledim en son drıverları sitesinden indirdim yine aynı bi çözüm bulamadım yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

zazaca
20-09-2016, 22:11   |  #2  
zazaca avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
563 mesaj

ASLINDA YAPILACK HERŞEYİ YAPMSIN AMA ŞUNUDA SORMADAN EDEMİYORUM FARKLI BİR WİNDOWS DENDİNMİ ÖRNEĞİN WİNDOWS 7 YADA 8 VARSA ELİNDE DVD Sİ KUR BİR DENE WİNDOWS 7

BU BEKLENMEDİK HATA SÜRCÜ UYUMSUZLUĞUNDAN KAYNAKLANIYOR BİR ARA BAŞIMA GELDİ

ESKİ KASA MASA ÜSTÜ PC VARDI BENDE SESKARTI SÜRÜCÜSÜ C MEDİA YDI AMA AYGIT YÜNETİCİNDE

REALTEK ÇIKIYORDU HER GÜNCELDİĞİMDE AYNI SENİN HATANDAN ALIYORDUM  BAYA BENDE UĞRAŞTIM

ARAŞTIRDIMKİ SES KARTI SÜRÜCÜSÜNDEN KAYNAKLANIYOR SONRA C MEDİA SÜCÜRSÜNÜ İNDİRİP KURDUM SORUN DÜZLEDİ YANİ

PC YENİDEN BAŞLAT F8 SÜREKLİ BAS GÖVENLİK MODA ÇALIŞTIR PC  PC AÇILSIN EYER AYNI HATAYI

VERMİYORSA YAZIMSAL BİR HATADIR  EYERKİ AYNI SORUN DEVAM EDİYORSA  DONANIMSALDIR

SEN BUNUDA BİR DENE KARDEŞİM  SONUCU YAZ BURAYA İNŞ YARDIMCI OLA BİLİRİZ

Son Düzenleme: zazaca ~ 20 Eylül 2016 22:12
mehmetcavas
21-09-2016, 19:46   |  #3  
mehmetcavas avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 7
45 mesaj

intel ekran kartını eski sürümden yeni sürüme yükselt birde windowsu mediatools ile indir kur intel ekran kartının "hakkında" bölümüne bir bak preview yazıyorsa bu sorun oradan kaynaklanıyor

Son Düzenleme: mehmetcavas ~ 21 Eylül 2016 19:46
YIKILMAZ674
22-09-2016, 07:04   |  #4  
OP Üye
67 mesaj

bu sadece wın 10 için geçerli wın 8 - 8.1 wın 7 ve vistada bu problem olmuyor bugün tekrardan kurdun temiz bir iso ile wındowsun kendi aracı ile isoyu indirdim rufus ile usbye yazdım rufusa güvenemedim nero ile kalıp yazdım formatladım yine aynı aldığım hata şu
page fault ın non paged area o kadar pc yapmışlığım var senelerdir uğraşırım bunu çözemedim gitti

YIKILMAZ674
22-09-2016, 07:07   |  #5  
OP Üye
67 mesaj

windowsun kendi aracı ile isoyu indirdim kalıbı diske yazdım formatladım sonuç yine hüsran  intelin sitesinden hd 3000 serisinin güncel drıverini indirdim yine aynı değimiyor sonuç

zazaca
23-09-2016, 00:35   |  #6  
zazaca avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
563 mesaj

A serisi hangi model  örneğin bu mu  ( AH555 )