Best Buy İzmir Mağazası 19 aralıkta açılıyor

Mustafa Arslan
19-12-2009, 11:29   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
411 mesaj

Bugun acildi !!!. Game zone diye bir bolum ayarlamislar oyunculara ve gamers clubda kurmuslar :
http://www.bestbuy.com.tr/temp_gamersClub.aspx?c=-2

sinavim olmasaydi bugune  sabahlardim onunde :D (kafiyeli oldu sanirim biraz :P )

Son Düzenleme: Mustafa Arslan ~ 19 Aralık 2009 11:30
Tuti Urmeylander
19-12-2009, 12:51   |  #27  
Yıllanmış Üye
469 mesaj
Alıntı: undrgrnd  
Ben bu gavur firmalarının gelip ülkemizde yer açmalarını hoş karşılamıyorum. Zaten bütün ürünleri ithal ediyoruz, ticaretinin de mi yabancılar yapacak? Ben bu tarz yerlerden daha bir çöp bile almadım.
Bu konu da sizinle aynı düşüncedeyim ancak alın size yüzde yüz bir Türk firmasını.Teknosa....Üç hafta önce internetten fiyat araştırmasını yapıp araştırdığım bir LCD monitörü satın almaya , hem bana en yakın olduğu ve fiyatı da uygun olduğu için Beylikdüzü Migros AVM deki Teknosa'ya uğradım.Aslında biliyordum ama öylesine yine de sordum, DVI girişi var mı şu ürünün diye. Beyefendiyi (!) ürünün önüne zor getirttim. ''Yaaa, valla bunlarda DVI pek olmaz ki'' diye dahice bir cevap veriverdi.Aslında vardı..VGA+DVI... Şaşırdım... O ise bu cevaptan sonra diğer tarafa gidip arkadaşı ile yarım kalan muhabbetine devam etti.Dört yıl önce de ses kayıt cihazı almaya gitmiştim aynı yere.Bana 169. YTL fiyat vermişlerdi. Aynı ürünü internetten daha sonra 108.TL ye getirtmiştim Bu tarz örnekler çok... Yabancı firmalar böylesi personeli en çok sekiz - on günde ortaya çıkartıp sepetlerler ve de yerlerine müşteriye yakın,sorduğu sorulardan bunaldığını hissettirmeyen personeli bulup oraya koyarlar.Cebimize parayı koyup, beğendiğimiz ürünü satın alıp bu tarz nankör satış elemanlarının aldığı ücretlerin ödenebilmesine katkı sağlamak için orada harcama yapmaya gitmiş iken adam yerine konmaz isek...olmaz değil mi...???
Ne yazık ki yabancılar (gavurlar !) bizi bizlerden daha iyi çalıştırıyorlar.Beni asıl üzen bu.

Son Düzenleme: Tuti Urmeylander ~ 19 Aralık 2009 13:17
bybarut
19-12-2009, 13:52   |  #28  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
938 mesaj
Alıntı: Turhan Uzman  
Bu konu da sizinle aynı düşüncedeyim ancak alın size yüzde yüz bir Türk firmasını.Teknosa....Üç hafta önce internetten fiyat araştırmasını yapıp araştırdığım bir LCD monitörü satın almaya , hem bana en yakın olduğu ve fiyatı da uygun olduğu için Beylikdüzü Migros AVM deki Teknosa'ya uğradım.Aslında biliyordum ama öylesine yine de sordum, DVI girişi var mı şu ürünün diye. Beyefendiyi (!) ürünün önüne zor getirttim. ''Yaaa, valla bunlarda DVI pek olmaz ki'' diye dahice bir cevap veriverdi.Aslında vardı..VGA+DVI... Şaşırdım... O ise bu cevaptan sonra diğer tarafa gidip arkadaşı ile yarım kalan muhabbetine devam etti.Dört yıl önce de ses kayıt cihazı almaya gitmiştim aynı yere.Bana 169. YTL fiyat vermişlerdi. Aynı ürünü internetten daha sonra 108.TL ye getirtmiştim Bu tarz örnekler çok... Yabancı firmalar böylesi personeli en çok sekiz - on günde ortaya çıkartıp sepetlerler ve de yerlerine müşteriye yakın,sorduğu sorulardan bunaldığını hissettirmeyen personeli bulup oraya koyarlar.Cebimize parayı koyup, beğendiğimiz ürünü satın alıp bu tarz nankör satış elemanlarının aldığı ücretlerin ödenebilmesine katkı sağlamak için orada harcama yapmaya gitmiş iken adam yerine konmaz isek...olmaz değil mi...???
Ne yazık ki yabancılar (gavurlar !) bizi bizlerden daha iyi çalıştırıyorlar.Beni asıl üzen bu.
Katılıyorum her nedense bu tutum var

bybarut
20-12-2009, 12:21   |  #29  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
938 mesaj

Yazık İndirimdeki ürünlerin çoğu görevli polislerce satın alınmış açılmadan yağma izdiham v.s.bir Türkiye Klasiği....

Son Düzenleme: bybarut ~ 20 Aralık 2009 12:22
feanorking
20-12-2009, 18:38   |  #30  
feanorking avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
1,688 mesaj

indirimli ürün kalmamışki gittiğime pişman oldum sanki bedava ekmek dağıtıyorlar. bide memurum isyanda ekmek parası yok diye biz girerken onlar lcdleri almış gidiyordu. ne fakirlik demi ekmek alamıyor ama lcd alıyor. bazıları sadece lcd değil komple bir ev için gerekli elektronik eşyayı götürdü bizede beklediğimzle sinirlenmek kaldı bişe desen biber gazını sıkıp karakola götürürler o yüzden kuzu kuzu enayiliğimize doymadık..

okanat
23-12-2009, 10:41   |  #31  
Taze Üye
9 mesaj

sırf bstby için izmire gidicek benim gibi 1000lerce insan vardır kesin :)