Beyler kıza acayip aşık oldum yardım edin.

CanımSıkkın
12-03-2018, 19:09   |  #1  
CanımSıkkın avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
0 mesaj

Sorunumu anlatıyım yardımcı olabilecek güzel tatlı insanlar varsa lütfen yardım etsin.

Benim kıza aşık olduğumda 5. sınıftaydım ve o zamanlar aşk mı olur diyeceksiniz bende öyle dedim ama oluyormuş işte yaklaşık 4 yıl onunla kanka olduk hiç çoktan iyidir en azından yanımda duruyor ona sevdiğimi o kadar belli ediyorum ki görseniz şaşırırsınız ben ona hep güzel şeyler söylerim birşey falan alınca kesinlikle ona yakın dururum çünkü onunla paylaşmak isterim direk gidip eline verirsem yanlış anlarlar diye korkuyorum kıza der içinde gözümü ayıramıyorum hep ona bakıp nerde hata yapıyorum neden gidip seni seviyorum diyemiyorum diye dersin sonuna kadar düşünüyorum ve ona baktığımı gördüğünde ben kafamı sanki etrafı izler gibi çeviriyorum ne desem boş ona nasıl bunu söylerim lütfen yardım edin bu arada lise 1e geçicem.Korktuğum şey ayrı liseye gideceğimiz ama sanmıyorum aynı kafadanız çünki hadi gençler bana yardımı dokunan kişiyi ömür boyu unutmuyacağım

excel_mustafa
13-03-2018, 22:21   |  #2  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,445 mesaj

sanırım bundan bi kaç ay önce de burada bunun gibi bi başlık açmıştın :)

soruna gelecek olursak işi ciddiyete dökmezsen o kadar emeğin yanar.bir yolunu bulursun kısa zamanda liseli dostum.

Son Düzenleme: excel_mustafa ~ 13 Mart 2018 22:22
excel_mustafa bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
yavuzcihanozyurt
14-03-2018, 10:49   |  #3  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 4
31 mesaj

Seviyorsan git konuş. Aldığın yanıta göre yoluna devam edersin. Olumsuz sa, olumsuz. Kafaya takmazsın. Hayatta bu tip şeyler daha çok karşına çıkacak. Yapamam, edemem, ölürüm modlarına girme. Hem hayat tecrübesi olur senin için :)

yavuzcihanozyurt bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
emirardagumus
28-03-2018, 10:51   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
19 mesaj

"Seviyorsan git konuş." 'a +1 ile ben de destek veriyorum. Kesin çözüm :)