bi sorun var

HPQ-User
16-02-2009, 11:43   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

awcu sormuş:
son bir haftadır bilgisayarı baslattan kapatamıyorum ac kapa dügmeside işe yaramıyor ancak fisi cekerek kapanıyor beklemeye alıp kapatmaya calıstıgımda bilgisayarınızda diger kullanıcı calısıyor kapatmak istermisin diye mesaj cıkıyor görev yöneticisine girdiginde kendi isteginizle kapatılmıstır yazıyor internet tarayıcı olarak explorer eski sürümlerden birini kullanıyorum internete girdigimde ww.arayenidenizle.com sayfasıyla baslıyor degistiremiyorum internette gezinirken kendi kendine 3-4 dakikada bir 200 kontör kazandınız bügünün sanslısı sizsiniz tıklayın diye mesajlar cıkıyor ne yapmam lazım bilmiyorum

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
internet explorer eski sürümlerden biri

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; GTB5; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; MS Internet Explorer)

Banned
16-02-2009, 11:51   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
934 mesaj

kapatma sorunu virüs olabilir virüstaraması yap ama bunu güvenli modda yap ie gelince explorer in üst çubuğunda ev şeklinde bi işaret var oraya tıkla giriş sayfasını blank yap yda google yap sorunun çözülür ayrıca ccleaner i kurarak çerezleri ve çöp dosyaları sil bunu indirme linkini ve nasıl kullanacağını googleda aratarak bulabilirsin

SAİNT
16-02-2009, 12:21   |  #3  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

sistemde virüs var burdan bu yazılımı indirin başaltın ve işini bitirmesini bekleyin restart atacak
ayrıca dracula va kasperle taramadan geçirin.

viking20
16-02-2009, 12:23   |  #4  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

( hiç akla gelmez)
Başlat\Yardım ve Destek\sorun çözme\Başlatma ve Kapatma sorunları\Başlangıç ve Kapatma sorun gidericisi==>Ne tür bir sorununuz var?(ileri diyerek..aşamaları geçin)

Edit:evet doğru,arkadaşlar haklı sizde ki virüs şüphesi,fakat bu da var diyerekten veriyorum.Resmin üzerini tıklayın.

Son Düzenleme: viking20 ~ 16 Şubat 2009 23:10