!bilen varsa yardım edebilirmi acaba!

senol_
14-01-2009, 16:12   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
19 mesaj

arkadaşlar daha önce bir soru sordum yaklaşık bir hafta öncee bir allah kulu cevaplamadı bir bilen varsa cevaplasın lütfen
soru: s.a arkadaşlar ben xp kullanıcısıyım son olarakta sp3 ındırdım xp lisanslıdır ama sole bır sorun var otomatik guncelleştirmeler guvenlik merkezi güvenlik duvarıher pc yi kapayışımda kendiliğinden devre dışı oluyor hizmetlerden açsamda pc kapandımı gidiyor 4.5 ay önce bir sitede pc yı hızlandırmak için bazı ayarlar görmüştşm naptımı hatırlamıyorum ama bir yere kod ekledim acaba ondanmı oluyor nasıl duzeltırım yardım için şimdiden teşekkurler
aynen sordum soruyu kopyala yapıştır yaparak tekrar sormuş olayım

Borga-x
14-01-2009, 16:25   |  #2  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Yapacağın en güzel hareket sistemi 4-5 ay önceki sistem geri yükleme noktasına taşımak olacak. Yaptığın ayarlar sistemi bozmuş olabilir. En kötüsü Format C: olacaktır

senol_
14-01-2009, 16:33   |  #3  
OP Taze Üye
19 mesaj

sistemde kasma olmasın diee sistem gerii yüklemeyi kapalı tutarım bu güne kadar zaten bi faydasınıda görmedim formatta attım ama o bahsettim kodu nere girdimi bi hatırlasamçözecem galiba ama çok karışık bir şeydi aklıma gelmiyor

SAİNT
14-01-2009, 16:35   |  #4  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

evet borga arkadaşım haklı her komut satırını girmemek lazım çünkü bunlar hassas dengeler yanlışlıkla girmiş olduğun komut ile iptal etmiş olabilirsin.
son bir ihtimal denetim masası hizmetlerden güvenlikle alakalı ayarları bir denetle çünkü pasif olarak değiştirilmiş olabilir.
sorun çözülmediyse format atmakla çözebilirsin.

senol_
14-01-2009, 16:45   |  #5  
OP Taze Üye
19 mesaj

hizmetlerden açıyorum ztn ama pc yi kapadımmı kendiliğinden yine devre dışı oluyor formatta çözüm olmadı

SAİNT
14-01-2009, 16:49   |  #6  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

nasıl bir sıkıntı bu ? ALLAH ALLAH HİZMETLERDEN otomatiğe aldınmı yada başlangıçta çalıştırmayı ?

senol_
14-01-2009, 16:53   |  #7  
OP Taze Üye
19 mesaj

evet başlangıçta çalışır yaptım hizmetlerden açtım her şeyi yaptım bende merak ediyorum senin gibi o yuzden sordum ole bir koddan haberi olan varsa nereye ne yazıldını bilir