bilgi almak istiyorum

prodigy
27-10-2008, 13:53   |  #1  
prodigy avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
576 mesaj

mac os tiger kuracağım bilgisayrıma driver ve programlar hakkında zorluk çekermiyim.

SAİNT
27-10-2008, 14:21   |  #2  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

walla kardeş bilmiyorum ama her işletim sistemi dğişikliğinde yeni driverler bulman gerekiyor windows tekel gibi bişey heryerde ve 32 bit yada 64 bit için driver bulabiliyorsun bahsettiğin programdan hiç kullanmadım ve nasıl bir tavır sergileyecek oda meçhul. ms olmuş olsaydı sana herkes driver linki verirdi.

yellowstone
19-01-2009, 21:36   |  #3  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
73 mesaj
prodigy
mac os tiger kuracağım bilgisayrıma driver ve programlar hakkında zorluk çekermiyim.

Arkadaşım bence her zaman maclerde program sorunu vardır çünkü bir xp vista kadar programları kolay bulunmuyor... ve ya bulunuyor sağlam olmuyor bence önce tahmini bir araştırma yap...

c.z
27-01-2009, 12:15   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
19 mesaj
yellowstone

Arkadaşım bence her zaman maclerde program sorunu vardır çünkü bir xp vista kadar programları kolay bulunmuyor... ve ya bulunuyor sağlam olmuyor bence önce tahmini bir araştırma yap...

biraz sallamışsın gibime geldi macintosh kullanıyorum ve hiçbir programda sorun yaşamadım bugüne kadar. Gayette sağlam oluyor

en geniş mac download sitesidir bir girip bakarsan gayette mac için sürü ile program olduğunu görürsün.