Bilgisayar almak

SeArsLaN
28-02-2017, 19:12   |  #1  
SeArsLaN avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

Arkadaşlar forumda yeniyim konuyu nereye açacağımız bilemedim. Yanlış yere attıysam özür dilerim. Mobilden yazıyorum yanlışım olabilir mazur görün lütfen. 

Arkadaşlar bilgisayar istiyorum ama babam izin vermiyor. Param hazır senden kuruş istemiyorum diyorum ama yinede hayır diyor. Neymiş ders çalışmazmısım. Yazın alırız diyor. Her yıl böyle yapıyor.  Lise 3 gidiyorum. 4 yıldır istiyorum almıyor. Her seferinde yazın diyor. Yaz oluncaya 3 ay sonra okul başlayacak diyor ve yine almıyor. İkna konusunda yardımınızı lazım bana acilen. Telefonda aynı şekildeydi abim verdi. Yoksa hala telefonum olmayacaktı. Öyle pahalıdan istemiyorum yani 1000 liralık birşey param hazır ama izin yok. Alırsan kırarım diyor. Annemde aynı şekilde. Kendisi emekli gün boyu evde oturuyor tv izliyor. Ama bana gelince yok olmaz gibisinden şeyler. Abim telefon aldım bana benimki eskidi sen elindekini bana ver diyor. Parasına kıymadan olmaz sanki abim alınca aklına geldi kendi telefonu eskidigi. Her gece 3 saat çalış diyor. Çalışıyorum ama yinede bana karşı pek bir yaptığı şey yok. Bilgisayarım istiyorum arkadaşlarımın hepsi var yaşıt olduğum kuzenlerimin var. Ama benim yok. BÜrünü biraz babamın cimriliginede bağlı. Neyse kusura bakmayın biraz uzattım ama ikna konusunda yardım ederseniz kutlu olurum...

White-Fox
28-02-2017, 23:08   |  #2  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

Bilgisayar mühendisi olucam ilgi duyuyorum de.

Storm37
01-03-2017, 10:17   |  #3  
Taze Üye
5 mesaj

Para sorun değil demişsin, demekki para var. Git babandan habersiz al, bir süre sakla. İade süresini geçir (15 GÜN) Daha sonra çıkar evde bilgisayarı ben bilgisayar aldım de.

SeArsLaN
01-03-2017, 18:01   |  #4  
OP Taze Üye
12 mesaj
Alıntı: Storm37  
Para sorun değil demişsin, demekki para var. Git babandan habersiz al, bir süre sakla. İade süresini geçir (15 GÜN) Daha sonra çıkar evde bilgisayarı ben bilgisayar aldım de.

Hocam benden izinsiz alırsan kırarım diyor. Gerçekten dediğini yapacak biri...

SeArsLaN
01-03-2017, 18:06   |  #5  
OP Taze Üye
12 mesaj
Alıntı: Gunaydmr  
Herkesin var baba de. Benim de ihtiyacım var kaç yaşına geldim de.
Anlayışsız biri işte.

excel_mustafa
01-03-2017, 22:56   |  #6  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,443 mesaj

intel-nvidia ikilisine sahip msi, toshiba, lenovo modellerini öneririm

Chıptansel
02-03-2017, 15:56   |  #7  
Chıptansel avatarı
Üye