Bilgisayar başındakilere iş imkanı !

fratsari
26-11-2016, 22:29   |  #1  
fratsari avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
0 mesaj

Arkadaşlar ben üniversite öğrencisiyim ve ailemden maddi konuda yardım almama rağmen çoğu zaman parasız kaldım cebimde param olmadı bir işe girsem okulla birlikte yürütemiyordum ve internetten ciddi anlamda para kazanma yollarını araştırmaya başladım. Çoğu şeyi denedim internette yazılanları araştırdım okudum ancak hiçbiri fayda etmeti okadar uğraşmama rağmen bir türlü para denkleştiremiyordum ancak bir arkadaşım bana YouTuBe' dan video paylaşarak, kendi kanalını oluştururak izleyici sayısına göre ciddi paralar kazanacağımı söyledi bende bunun üzerine bir araştırma yaptım ve bunu başaran insanların gerçektende ciddi paralar kazandığını öğrendim. Ancak burada bir sorun var oda paylaştığınız videoların google arama motorunda üst sıralarda çıkmasını sağlamak evet arkadaşlar buda SEO programını öğrenerek çözebileceğiniz bir problem bunun içinde size bu eğitim programını öneriyorum SEO Eğitim sizde bu programı öğrenerek YouTuBe'da ciddi paralar kazanabilen bir kanala sahip olabilirsiniz. Ben bu iş için 3-4 ay boyunca uğraştım ve artık ailemden para almamakla kalmayıp onlara para bile gönderiyorum şuan için istediğim düzeye ulaşamasam da bana çok gelir sağladı ve özellikle üniversite öğrencileri için iyi bir gelir kaynağı olacağını düşünüyorum arkadaşlar inşallah yardımım dokunur kendi gelir kapınızı kendiniz oluşturursunuz

Son Düzenleme: fratsari ~ 26 Kasım 2016 22:31 Neden: