bilgisayar donanım / çevre bileşenleri facebook!

ozanaab
25-05-2011, 22:35   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,434 mesaj

arkadaşlar yeni bir sayfa açtım. içini hep beraber dolduralım. sayfa blgisyar donanım / çevre bileşenleri üzerine diye açıldı. ilk birkaç bişeyi ben yazıp göndereceğim. gerisi beğenilerinize kalmış.

ekran kartı
25-05-2011, 22:47   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
1,414 mesaj

İlginç şeyler oldu. :)

Verdiğiniz linki kopyaladım yeni sekme açtım yapıştırıp entera bastım. Chrome'un mavimsi sayfa çökme ekranı açıldı. Tekrar deneyim dedim yeniledim sayfa açıldı, sistem kitlendi. Hesap makinesi açıldı, ekrana bellekle alakalı bilmem nereye başvurdu gibisinden yazılar geldi. Çince ye benzer bir alfabe ile yazılmış hata penceresi geldi. Chrome tamamen kapandı. 1-2 dakika bunların oluşunu izledim. Şimdi tekrar açtım Chrome'u girmeye korkuyorum. :) :)

Tabi o sayfa alakası yok ama güzel bir rastlantı oldu. Ayrıca ne olduğunu anlamadım :)

Şimdi fark ettim Aero tema gidip klasik tema gelmiş.

Son Düzenleme: ekran kartı ~ 25 Mayıs 2011 22:51
ozanaab
29-05-2011, 23:54   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,434 mesaj

valla kardş adres blli yani facebook ile başlyr. yllardr bu forumdaym, hiç öyle bişey yapma amacm olmadı :) çok kişiye yardm ettm çok kişi de bna yardm etti öyle bi insan değilm yani :)
o olay site yüklenirken sistemindeki bellek yetersizliğinden kaynaklanmştr. çince yazılar da daha önce yediğin bi virüs ya da yüklenmemiş paket uyarısıdır :) ayrıca google chrome çok fazla çöküyor, çaresini bulamadılar.
opera ya da epic browser öneririm :) :)
hesap makinesi hakknda da hiç bi fikrm yok belki yanlşlkla elin kaymıştr makine tuşuna :) :)